Pytanie odnośnie rejestracji

Pytanie odnośnie rejestracji

26 Lip 2011, 17:30

Witam, mam pytanie gdyż rejestruje swoje pierwsze auto i mam taką sytuację, w której nie bardzo wiem co zrobić, a mianowicie. Mieszkam obecnie w Gdańsku, auto mam zarejestrowane(tymczasowo) w Warszawie(na mamę). I chodzi o to, by ona odebrała dowód rejestracyjny(twardy) bez zdawania obecnego, ponieważ w piątek jedzie do Gdańska i przywiozła by mi już normalny, a boję się wysyłać kurierem, że nie dojdzie i zostanę w ogóle bez, a mam ważny do 01.08.11r.
maccossac
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Pytanie odnośnie rejestracji

26 Lip 2011, 20:05

maccossac napisał(a): I chodzi o to, by ona odebrała dowód rejestracyjny(twardy) bez zdawania obecnego, ponieważ w piątek jedzie do Gdańska i przywiozła by mi już normalny,

Warunkiem odebrania nowego DR w WK jest obowiazek zdania starego.Bez tego nie masz szans na odbiór nowego DR....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

26 Lip 2011, 20:53

A co w momencie, kiedy by ten dowód tymczasowy uległ zniszczeniu(np: spalił się)?
maccossac
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

27 Lip 2011, 19:29

maccossac napisał(a):A co w momencie, kiedy by ten dowód tymczasowy uległ zniszczeniu(np: spalił się)?

Spróbuj tak zrobić to się wtedy dowiesz od p.Zosi z okienka w WK.... :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Wielki piknik motoryzacyjny - Automaster Show 2014 za nami! Wielki piknik motoryzacyjny - Automaster Show 2014 za nami!
    Wielki piknik motoryzacyjny Automaster Show 2014 który odbył się w Kamieniu Śląskim na terenie lotniska już za Nami. Wszyscy którzy przybyli myślę że wracali zadowoleni ponieważ atrakcji przygotowanych przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      S2020005