Pytanie

pytanie

20 Lip 2009, 09:56

dobra to opisze jak wszystko wyglada
kupilem samochodzik rok temu, umowa jest oplacona w skarbowce ale nie jest przerejstrowany na mnie jeszcze i dowod mam na poprzedniego wlasniciela na ktorego zreszta do tej pory place OC
teraz pytanie - znalazl sie kupiec na nia i czy moge sprzedac ja bez uprzedniego przerejstorwania na mnie? ze typ bedzie mial 2 umowy, moja kupna i swoja kupna i wtedy sobie na spokojnie przerejstruje na siebie
killabeez385
Nowicjusz

Miejscowość: okolica

20 Lip 2009, 10:54

Można sprzedać ten samochód bez uprzedniego przerejestrowywania. Trzeba mieć obie umowy i dowód rejestracyjny oraz OC.Nowy nabywca z tym wszystkim idzie do urzędu.
irish
Nowicjusz

Miejscowość: nie posiadam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept X1 2008 BMW Concept X1 2008
    W przypadku BMW Concept X1 projektanci zawarli klasyczne cechy i język stylistyczny modeli BMW X w pojeździe nowej klasy. Wyrafinowanie, zwinność, wszechstronność i jakość premium – wszystko to zostało odzwierciedlone ...
    Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie! Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie!
    Jesteś na tym forum pierwszy raz? Szukasz porady co kupić do wybranej przez Ciebie kwoty? Użyj wyszukiwarki! Może znalazła się już odpowiedź na dręczące Ciebie pytanie, a Ty zaoszczędzisz swój czas! Dbaj o forum i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      GTP Light