Rączka do akumulatora - problem

Rączka do akumulatora - problem

27 Lip 2018, 15:06

Witam. Sprawa pilna i z pozoru prosta.

Otóż kupiłem akumulator Westa Fireball Plus 55. Ma on jednak bardzo specyficzną szeroką rączkę (albo raczej pokrywo-rączkę), której nie jestem w stanie wymontować. Ze względu na to, że rączka/pokrywa nie domyka się gdy podłączam akumulator w aucie, maska nie jest w stanie się zamknąć.

Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć rozwiązania tego problemu (może przez to, że to niezbyt chyba popularny ukraiński model). Może ktoś zetknął się kiedyś z tym aku lub podobnym problemem? Na innym zdjęciu w google widziałem ten sam model z odłączoną rączką, czyli jakiś sposób musi być.

Zdjęcie
lbj
Obserwowany

Re: Rączka do akumulatora - problem

27 Lip 2018, 18:52

śmiało i zdecydowanie a napewno Ci się uda :ok:
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D

27 Lip 2018, 19:02

Witaj.

Wywal rączkę i po problemie :ok:

Pozdrawiam
klu1982
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy: 0- 0-2000
Auto: jeszcze nie mam

31 Lip 2018, 13:36

Podważ po bokach na zawiasach plastikowych i rączka powinna cała zejść bez większego problemu.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 64
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota RAV4 V generacji Toyota RAV4 V generacji
    W 2019 roku doczekaliśmy się również premiery piątej odsłony modelu, którym 25 lat temu Toyota zrewolucjonizowała motoryzację i utworzyła rynek SUV-ów. Mowa oczywiście o modelu RAV4. Auto zmieniło się ...
    Audi "królem wyścigów długodystansowych" Audi "królem wyścigów długodystansowych"
    Audi zorganizowało spotkanie pięciu zespołów mających na swoim koncie zwycięstwa w wyścigach na długich dystansach. Po raz pierwszy, podczas sesji fotograficznej spotkały się zespoły, które w sezonie 2012, od ...

•