Radar policyjny

Radar policyjny

23 Sty 2008, 23:11

Witam. Forumowicze takie małe pytanko :) wiecie może z jakiej odległości "ściąga" nas policyjna "suszarka" ?? nie chodzi mi o vodeorejestrator, bo te to mają duże zasięgi, ale o niebieskich z "suszarkami" na poboczach. W sieci wyczytałem że z około 50m? Czy to może być prawda??Przecież jeśli ktoś jedzie 90kmph to 50m przejeżdza w 2sekundy. Jakoś tak dziwnie mi sie to wydaje...co o tym sądzicie??
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

Re: Radar policyjny

24 Sty 2008, 20:33

Na moje oko to suszarka dziala do 200m... :) Ale od czego jest antyradar :twisted:
FSOManiak
Początkujący

Miejscowość: Podlasie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI by PUMA - Dynamiczny styl jazdy i sportowa moda MINI by PUMA - Dynamiczny styl jazdy i sportowa moda
    Producent samochodów, firma MINI, oraz lifestylowa marka odzieżowa PUMA podpisały umowę partnerską zacieśniającą ich kilkuletnią współpracę. Umowa ta stanowi połączenie sił dwóch innowacyjnych marek-ikon, ...
    VERVA Street Racing 2010 / relacja VERVA Street Racing 2010 / relacja
    Wyścigi, pokazy i atrakcje dla każdego - to wszystko można było zobaczyć dzisiaj w centrum Warszawy Rywalizacja sportowa podczas VERVA Street Racing odbyła się dwuetapowo. Podobnie jak podczas prawdziwego Grand Prix, każdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      Jaguar