Radio Audi A3 2000r - zmiana na 2DIN

10 Gru 2019, 19:44

Witam, mam pytanie.
Szukam radia do Audi A3 8L 2000r. aktualnie mam fabrycznie nowe radio(te z wejsciem na kasety [link do oferty na Allegro wygasł]).

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


Jestem zmuszony wymienić radio z powodu uszkodzenia procesora. Zna się ktoś na tym i jest w stanie powiedzieć mi, czy jest możliwość zainstalowania radia z nowszego rocznika? Chodzi mi o radio tego typu, by miał wejscie na CD . [link do oferty na Allegro wygasł] Coś takiego.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

kuba721999
Obserwowany
 
Posty: 2
Zdjęcia: 0

10 Gru 2019, 20:10

To nie takie proste choć pewnie kostka podłączeniowa będzie pasowała bez problemu to jednak radio na które chcesz zmienić jest z wersji poliftowej a Ty sądząc po radiu masz przed lifta a tam cała środkowa konsola była inna.

Wrzuć jeszcze zdjęcie środkowej konsoli od siebie z samochodu zobaczymy co tam masz i czy jest klimatronik.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

10 Gru 2019, 20:30

https://obrazki.elektroda.pl/8719668700_1425896380.jpg
Z tego co widziałem na zdjęciach jest możliwość usunięcia schowka na samym dole i przesunięcia kilku elementów, ale to są tylko zdjęcia więc szukam opinii i wskazówek na forum . Nie chodzi mi konkretnie o to radio co wysłałem wyżej, chodzi mi o takie, gdzie jest wejscie na CD i żeby było oryginalne do Audi.
kuba721999
Obserwowany
 
Posty: 2
Zdjęcia: 0

10 Gru 2019, 20:50

Tak myślałem :) Jak byś chciał tu zamontować tamto radio to nie będzie bardzo pasowało nawet wyglądem bo po lifcie środek wyglądał inaczej i chyba był taki gumowany tu jest gładki plastik. klimatronik żeby przesunąć na dół trzeba by było dać mu inną ramkę z tego co pamiętam.

Najprościej by było zamontować radio 1DIN w miejscu tego które masz oryginalnie. Mogło by być to radio np. takie Audi Concert II. problem w tym że masz pewnie model z przed lifta a radio Concert II wymaga CAN do komunikacji i po podłączeniu takiego radia nie będzie ci się nic wyświetlało na FISie i co godzinę będzie się samo wyłączało.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    OffRoad Show Poland 2012 / relacja
    Po raz pierwszy w Polsce odyły się Targi Pojazdów 4x4 w Warszawie! Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4x4 OFFROAD SHOW POLAND w Warszawie to innowacyjne przedsięwzięcie, wychodzące naprzeciw rosnącej rzeszy ...
    Spadek zarejestrowanych samochodów. Prognoza 2021
    Grudzień 2019 - 555 598 zarejestrowanych samochodów. Prognoza 2020 - delikatny spadek liczby zarejestrowanych pojazdów o DMC do 3,5t po rekordowych wynikach z 2019 roku. Marzec - zamknięcie gospodarki i globalna ...