Radio Audi A4 1.6 AUDI CHORUS

Radio Audi A4 1.6 AUDI CHORUS

15 Paź 2010, 12:33

Witam.Mam mały lub duzy problem z oryginalnym radiem w audi a4, a mianowicie...został wyciagniety bezpiecznik od radia po czym radio sie zresetowało dalej trzeba było wpisać kod radia.wpisałem dwa, trzy razy zły kod i na wyswietlaczu pojawia sie napis save . Posiadam juz dobry kod z książki radia...tylko jak go wpisac kiedy radio nie reaguje na żadne przyciski save 2 i tyle.Nie wiem co zrobić może ktoś ma jakis pomysł i wiedze na ten temat;)
Proszę o odpowiedz
asd
Poczatkujacy
Nowicjusz

Miejscowość: Mazowieckie

Re: Radio Audi A4 1.6 AUDI CHORUS

17 Paź 2010, 17:21

to jest kara za złe wpisanie kodu ::) włącz radio na cały dzień i nic nie ruszaj po całym dniu wpisz prawidłowy kod .
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gran Turismo Polonia Light / relacja Gran Turismo Polonia Light / relacja
    W dniach 13-16.09.2009 odbyła się wersja ,,Light" najlepszego motoryzacyjnego eventu w Polsce o nazwie ,,Gran Turismo Polonia" która odbyła się w czerwcu tego roku. Ten event miał być bardziej kameralny. Bez rozgłosu, ...
    Volkswagen Polo 1,2 TSI o mocy 110 KM Volkswagen Polo 1,2 TSI o mocy 110 KM
    Pod maską opisywanej wersji Volkswagena Polo znajduje się silnik o pojemności 1,2 litra generujący moc 110 KM. Co w tym modelu znajdziemy na liście wyposażenia nie wymagającego dopłaty? Jest kilka takich rzeczy o których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Samochody przed kolejną nocną rundą wyścigów
      Scarab Team
      Model zalenie sterowany - offroad RC, 11
      Silnik DI-D Common Rail