Radio Aura nie działa - Seat Leon 1

Radio Aura nie działa - Seat Leon 1

14 Maj 2019, 13:39

Witam, jestem posiadaczem Seata Leona 1, oryginalne radio Aura popsuło się i chciałbym je wymienić na coś innego, ale nie znalazłem żadnego z wyjściem na kolorowa kostkę, czy radio będzie działać bez podłączania jej? Chodzi mi o żółto zielono niebieską kostkę, może ktoś miał ten sam problem, nie chcem kupować aury, z góry dziękuję za pomoc.
dakot154
Nowicjusz

Re: Radio Aura nie działa - Seat Leon 1

15 Maj 2019, 11:22

Wrzuć zdjęcie jakie tam masz kostki?
Pamiętam że w tym radiu masz na górze podłużne gniazdo pod wtyczkę do zmieniarki i pewnie o ta wtyczkę ci chodzi? Jeżeli tak to nie musisz jej podłączać. Najważniejsze jest złącze środkowe i dolne, do nich kupujesz przejściówkę do Seata na ISO pod radio i podpinasz się bez problemu z każdym innym radiem.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam

Re: Radio Aura nie działa - Seat Leon 1

15 Maj 2019, 13:06

Zdjęcia kostek
dakot154
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niewyspany kierowca i problemy z zasypianiem Niewyspany kierowca i problemy z zasypianiem
    Czy miewasz trudności z zasypianiem? Badania wykazały, że tego rodzaju objawy mogą znacząco wpływać na twoje bezpieczeństwo. Osoby, które na co dzień doświadczają problemów z zaśnięciem są dwa razy bardziej ...
    Toyota S-FR Concept Toyota S-FR Concept
    Koncepcyjne coupe S-FR jest dowodem na to, że napęd na tylną oś przez lata będzie znakiem rozpoznawczym sportowych samochodów Toyoty. Tym bardziej, że marka bierze pod uwagę wprowadzenie subkompaktowego coupe do produkcji. ...

•