Radio Below nie czyta pendrive

18 Paź 2021, 17:54

Witam kupiłem niedawno radyjko Below za 9 dyszek z Media Expert. Wymienilem stare radyjko na kasety bo chciałem mieć swoją muzykę na pendrive. Muzyka która była nagrana na pendrive przez mojego kolegę działa, natomiast nowa która została dodane przez Mnie nie działa, a została pobrana tak samo. Pendrive ma 60GB i nie wiadomo czemu 2 dyski, drugi ma 500 MB.
Kierbo39
Nowicjusz

18 Paź 2021, 18:09

Przypuszczam że za duża pojemność. Radia generalnie dobrze ogarniają takie do 32GB w odpowiednim formacie. Zerknij sobie do instrukcji tam powinieneś mieć info na temat wyjścia USB i obsługiwanych pamięci.
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 15

18 Paź 2021, 18:11

Dziękuję bardzo sprawdzę i dam znać czy działa
Kierbo39
Nowicjusz

18 Paź 2021, 18:18

Może być tak ze radio wymaga FAT32 i tylko przy tak sformatowanym pendrive będzie czytało muzykę.
Rokiko
Stały forumowicz

18 Paź 2021, 18:49

Muszę pendrive do 32GB ogarnąć. Jak ogarnę dam znać :)
Kierbo39
Nowicjusz

18 Paź 2021, 19:37

Dzięki wielkie znalazłem pendrive 8GB i działa wszystko :happy: Jestem winien piwerko
Kierbo39
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ocena wyglądu, niedomagania, uszkodzenia i problemy - świece zapłonowe
    Najczęściej występujące problemy ze świecami zapłonowymi. Wygląd używanej świecy może nam dużo powiedzieć o sprawności silnika i ewentualnych jego niedomaganiach których mogliśmy jeszcze nie zauważyć. Dlatego ważna ...
    Fiat Tipo 5D i Station Wagon - dwie nowe wersje
    Fiat Tipo jest nowoczesnym samochodem kompaktowym. Wyrazisty charakter, prostota, funkcjonalność w połączeniu z bezkonkurencyjną ofertą cenową, to cechy, dzięki którym model został uhonorowany tytułem "Autobest" w ...

• 19 Paź 2021, 08:35

No i fajnie, miłego słuchania muzyki :ok: :piwo:
    Rokiko
    Stały forumowicz