Radio Blaupunkt San Diego Mp35- problem

Radio Blaupunkt San Diego Mp35- problem

18 Kwi 2009, 21:33

Witam!! Tak jak w temacie mam takie radyjko i ostanio coś mi nawala, a mianowicie najpierw nie wszystkie piosenki z płyty mi czytało, a teraz już wogóle nie chce odczytać cd/mp3..mysle ze to coś z laserem co radzicie mi zrobić aby to naprawić??Czekam na odp, pozdrawiam blazej26.
blazej26
blazej26
Nowicjusz

Miejscowość: WLKP

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI Clubman Bond Street - jakość klasy premium MINI Clubman Bond Street - jakość klasy premium
    MINI prezentuje specjalną edycję modelu Clubman z bogatym wyposażeniem i ekskluzywną kolorystyką. Światowa premiera odbędzie się w marcu 2013 roku na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie. Kolejne nowości to MINI ...
    15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Okazje - porównaj ceny
    • [phpBB Debug] PHP Notice: in file /config/ads/include/left-okazje.php on line 117: array_merge_recursive(): Argument #1 is not an array
      [phpBB Debug] PHP Notice: in file /config/function_ads.php on line 24: array_rand(): Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array
    • Autosacrum 2006
      Mazda Design
      Złota kierownica 2010
      V12 BiTurbo, strasznie mu się spieszyło :)