Radio do Golfa IV

Radio do Golfa IV

11 Gru 2010, 23:45

Witam.

Mam golfa IV i zastanawiam się nad kupnem radia. Planuję przeznaczyć na to do 800zł. Moje oczekiwania to dobra jakość dźwięku, port USB, oraz żeby było w miarę łatwe w obsłudze. W golfie mam 2 głośniki z przodu + 2 małe w drzwiach (wybaczcie mi te fachowe nazewnictwo ale kompletnie się na tym nie znam co jest powodem tego zapytania :P).

Czy znacie jakieś modele godne polecenia? Z analizy różnych forów widzę, że firmy alpine i blaupunkt są warte uwagi. Proszę o jakieś propozycje.

Z góry dzięki ;)

Aha, jeszcze sygnał ze stacji radiowych fajnie gdyby był na wysokim poziomie, bo aktualne radio często go gubi co strasznie działa na nerwy... :evil:
Fuzelek
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Mokka crossover produkowany będzie w Europie Opel Mokka crossover produkowany będzie w Europie
    W 2014 roku Opel rozpocznie produkcję crossovera Mokka w zakładzie w Saragossie (Hiszpania). Wysoki poziom globalnego popytu na kompaktowe SUV-y daje dodatkowe możliwości wykorzystania mocy zakładu. Opel Mokka będzie produkowany ...
    Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski
    Jerzy Dziewulski, honorowy członek klubu Elite Circle co roku podczas imprez motoryzacyjnych zaszczyca nas swoją obecnością prezentując swoje auta między innymi Ariela Atoma, Ultimę GTR i wyścigową Corvette. W tym roku po ...

•  
    • Mercedes-Benz - W126 560 SEC V8, dziewczyna, modelka
      Audi A6 allroad quattro - Avant 2012, 01
      Fiat 500 By Gucci, odsłonięty dach
      Expo Silesia