Radio do Golfa IV

Radio do Golfa IV

11 Gru 2010, 23:45

Witam.

Mam golfa IV i zastanawiam się nad kupnem radia. Planuję przeznaczyć na to do 800zł. Moje oczekiwania to dobra jakość dźwięku, port USB, oraz żeby było w miarę łatwe w obsłudze. W golfie mam 2 głośniki z przodu + 2 małe w drzwiach (wybaczcie mi te fachowe nazewnictwo ale kompletnie się na tym nie znam co jest powodem tego zapytania :P).

Czy znacie jakieś modele godne polecenia? Z analizy różnych forów widzę, że firmy alpine i blaupunkt są warte uwagi. Proszę o jakieś propozycje.

Z góry dzięki ;)

Aha, jeszcze sygnał ze stacji radiowych fajnie gdyby był na wysokim poziomie, bo aktualne radio często go gubi co strasznie działa na nerwy... :evil:
Fuzelek
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...
    Nissan LEAF - 50000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie Nissan LEAF - 50000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie
    Nissan LEAF, samochód ze stuprocentowym napędem elektrycznym, przekroczył kolejny historyczny próg dzięki sprzedaży 50 000 egzemplarzy, wzmacniając w ten sposób swoją pozycję lidera sprzedaży wśród ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus RC F GT3, bok
      Summer Cars Party 2009
      Renault Twizy, tył
      Summer Cars Party 2010