Radio do opla v - cdr 500 Pomocy!

Radio do opla v - cdr 500 Pomocy!

24 Mar 2009, 16:20

[link wygasł]

Mój najlepszy kumpel chciałby zakupić sobie własnie to radio z racji, że z tego co się dowiedział, bez większych komplikacji będzie mógł je zamontować do swojej bryki +ma motym z obługą przy kierownicy.
Z racji, że ja też się na tym nie znam, a kumpel zgłosił się do mnie z powodu, że mam konto na allegro i jestem dość obrotnym typem zakładam temat tutaj w skarbnicy wiedzy - Forum samochodowym! ;o
Wyżej macie link do allegro z całą masą aukcji z tym radiem - na co zwrócić uwagę, co najlepiej wybrać?

Ewentualnie jakaś alternatywa radio do opla v do 400zł mile widziana, ważne żeby było sprawne, odtwarzało wszystkie CD i miało motyw do kierownicy :P

Z góry bardzo dziękuję.
ProTTest
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5 Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5
    Audi wyznacza nowe standardy w technologii hybrydowej. Już w 1989 roku marka udowodniła swoje kompetencje w wykorzystaniu technologii hybrydowej dzięki projektowi technologicznemu - Audi duo. Pierwszy model produkcyjny - ...
    Światowa premiera seryjnej wersji Volkswagena XL1 w Genewie Światowa premiera seryjnej wersji Volkswagena XL1 w Genewie
    Volkswagen XL1 zużywający 0,9 l/100 km jest najbardziej efektywnym samochodem seryjnym na świecie. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in to dwuosobowe auto może przejechać nawet 50 kilometrów tylko na prąd, zatem bez ...

•  
    • Toyota Yaris I T Sport
      Stunt motocyklowy, Yamaha
      AUTOSALON i AUTOSERWIS 2009
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena