Radio do opla v - cdr 500 Pomocy!

Radio do opla v - cdr 500 Pomocy!

24 Mar 2009, 16:20

[link wygasł]

Mój najlepszy kumpel chciałby zakupić sobie własnie to radio z racji, że z tego co się dowiedział, bez większych komplikacji będzie mógł je zamontować do swojej bryki +ma motym z obługą przy kierownicy.
Z racji, że ja też się na tym nie znam, a kumpel zgłosił się do mnie z powodu, że mam konto na allegro i jestem dość obrotnym typem zakładam temat tutaj w skarbnicy wiedzy - Forum samochodowym! ;o
Wyżej macie link do allegro z całą masą aukcji z tym radiem - na co zwrócić uwagę, co najlepiej wybrać?

Ewentualnie jakaś alternatywa radio do opla v do 400zł mile widziana, ważne żeby było sprawne, odtwarzało wszystkie CD i miało motyw do kierownicy :P

Z góry bardzo dziękuję.
ProTTest
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[A] Spark I 1,0 / Ka I 1,3 / Atos 1,1 / Agila A 1,0 / Twingo I 1,2 [A] Spark I 1,0 / Ka I 1,3 / Atos 1,1 / Agila A 1,0 / Twingo I 1,2
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment A - silnik benzynowy o mocy około 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Spark I 1,0 - 66KM - Ford Ka I ...
    Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chicago Auto Show 2008
      Wyprawa do Moab 2012, 22
      Stolik V6 nissan 300
      Summer Cars Party 2009