Radio do Opla Vectry

Radio do Opla Vectry

24 Lis 2009, 21:12

Witam.

Kupiłem Opla Vectrę B, ale oryginalne radio niestety nadaje się jedynie do wymiany. Chciałem się więc w tej sprawie poradzić Forumowiczów.

Po pierwsze: na kierownicy są przyciski do kontroli radia. Czy da się kupić radio, które by je obsługiwało? Czy może to standard?

Zależy mi także na obsłudze MP3 oraz slocie na kartę SD/miniSD/microSD.

Przedział cenowy... jakiś rozsądny: 100-400zł. Nie jestem audiofilem, a i oryginalne głośniki też nie pozwolą zaszaleć.

Co polecacie? :wink:
ultr
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Podłącz smartfona w swoim samochodzie - Opel ADAM Podłącz smartfona w swoim samochodzie - Opel ADAM
    ADAM to pierwszy samochód z całkowicie nowym system informacyjno-rozrywkowym firmy Opel, który nie tylko obsługuje smartfony, ale również zwiększa ich możliwości, a tym samym zapewnia jeszcze więcej w ...
    53 Nissany NV200 zakupione przez GDDKiA 53 Nissany NV200 zakupione przez GDDKiA
    W wyniku rozstrzygniętego przetargu nieograniczonego zorganizowanego przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie na dostawę 53 szt. samochodów patrolowych z przeznaczeniem dla 16 Oddziałów ...

•  
    • Men's Day 2010
      Mitsubishi Outlander PHEV, Baja Portalegre 2015
      Men's Day 2009
      Mercedes klasa G 63 AMG, tył