Radio do Passata B5 FL

Radio do Passata B5 FL

11 Sty 2017, 13:16

Witam, planuje kupić radio do Passata, bo tam mam fabryczne. Oczywiście CD i USB muszą być. Zależy mi też żeby radio miało niebieskie podświetlenie, bo takie mam w aucie. Na Bluetooth mi nie zależy specjalnie. Cena do 300zł. Znalazłem coś takiego, ale pytam bardziej doświadczonych czy to dobry wybór, czy za tą cenę można jednak coś lepszego, a może warto dołożyć?

[link wygasł]
wojtekk5
Nowicjusz

Auto: Brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo
    O ile pokazane na targach IAA Volvo Concept Coupe nie będzie produkowane, o tyle jego silnik jeszcze w tym roku trafi do klientów. Otworzy on nową rodzinę czterocylindrowych silników Drive-E o pojemności 2.0. ...
    Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę
    Nissan i Ministry of Sound zaprezentują, po raz pierwszy w Polsce, najnowocześniejszy mobilny system audio na świecie. 2 egzemplarze Nissanów Juke Box zapewnią nagłośnienie podczas imprezy w warszawskim klubie "Basen ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus NX, zegary, licznik
      PitStop z modelami RC
      Chrysler 300C SRT8
      Fiat 125P, Monte Carlo, 1972 rok, tył