Radio do Passata B5 FL

Radio do Passata B5 FL

11 Sty 2017, 13:16

Witam, planuje kupić radio do Passata, bo tam mam fabryczne. Oczywiście CD i USB muszą być. Zależy mi też żeby radio miało niebieskie podświetlenie, bo takie mam w aucie. Na Bluetooth mi nie zależy specjalnie. Cena do 300zł. Znalazłem coś takiego, ale pytam bardziej doświadczonych czy to dobry wybór, czy za tą cenę można jednak coś lepszego, a może warto dołożyć?

[link wygasł]
wojtekk5
Nowicjusz

Auto: Brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Transport ponadnormatywny i jego początki Transport ponadnormatywny i jego początki
    Pojazdy przewożące ciężkie i duże ładunki istniały już w XIX w., jednak dopiero pod koniec lat 20. ub. w. pojawiły się przyczepy, naczepy oraz odpowiednie ciągniki, które można uznać za protoplastów współcześnie ...
    Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6 Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6
    Wprowadzenie całkowicie nowego czterocylindrowego silnika wysokoprężnego Opla to kolejny etap w procesie odnowy portfolio jednostek napędowych. Silniki CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra, są drugą z kolei rodziną nowych silników ...

•  
    • VERVA Street Racing 2010
      Chicago Auto Show 2008
      Zawodnicy na trasie - widok z samochodu
      Kandydatki na MISS, 3