Radio działa tylko na tylnie głośniki

Radio działa tylko na tylnie głośniki

13 Paź 2012, 14:33

Witam
Kupiłem tanie radio marki Dignity ( jak sama nazwa wskazuje nie jest to żaden markowy produkt) jednak po podłączeniu go do kostki w samochodzie radio odbiera tylko na tylne głośniki. Nie odbiera na przednie chociaż wiem że działają ( sprawdzałem innym radiem). Z tego co się domyślam to radio nie jest przystosowane do odbierania na głośniki tylne i przednie ( patrz screeny)
Mam więc pytanie czy da się to jakoś przerobić?
Oraz drugi problem z tym radiem, otóż jest ono dość lipne ponieważ jak słucham radia na 2 poziomie głośności to jest za cicho a na 3 jest już znów za głośno, różnica miedzy jednym a drugim poziomem jest kolosalna czy to da się jakoś zmienić??

dzięki z góry za odp
Pozdrawiam
willPL89
Obserwowany

Auto: opel astra

Re: Radio działa tylko na tylnie głośniki

18 Paź 2012, 12:46

Zamień piny na kostce, bo teraz masz głośniki podłączone na tył.

Szczegóły znajdziesz tu:

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl ... dolkab.htm

Co do głośności, to raczej uwalona reg. w radiu.
LechutekCz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 06 1982
Auto: opel corsa c
Silnik: 1.2 75 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...

•  
    • Kandydatki na MISS, 22
      Mitsubishi Pajero, brudne, ubłocone
      Drift BMW
      ALT