Radio jak podłączyć?

Radio jak podłączyć?

11 Kwi 2009, 14:14

witam was

mam pytanie posiadam auto peugeot307 zmieniam radio obecnie mialem oryginalne na kasety mam pilota w kierownicy czy jak zmienie radio to ten pilot bedzie dzialal kolega mowil ze nie:) moze jest jakis sposob jestem troche zielony w tych sprawach wiec prosze o podpowiedz jak to zrobic czy wogole zrobie to sam czy musze jechac z tym do mechanika??

pozdrawiam
1grzesiu1
Nowicjusz

Radio jak podłączyć?

12 Kwi 2009, 15:31

Jeżeli radio jest oryginalne i jest pilot w kierownicy,to raczej nie dopasujesz takiego radia do tego pilota.Chyba,że serwis ci pomoże.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów
    Toyota rozszerza swój program ciężarówek na ogniwa paliwowe, pokazując nowy model elektrycznego ciągnika siodłowego na wodór do przewożenia kontenerów. Samochód zadebiutował na konferencji ...
    Jazda z przyczepą - o czym trzeba pamiętać? Jazda z przyczepą - o czym trzeba pamiętać?
    Wakacje to dla wielu osób okres podróży, inni na czas urlopu planują remont czy przeprowadzkę. Często przydatna w takich sytuacjach może okazać się przyczepa. Prowadzenie auta z przyczepą to jednak często niełatwe ...

•