Radio JVC

Radio JVC

22 Mar 2012, 14:53

Witam,

miałem w poprzednim aucie radio JVC KD-G342. Grało idealnie i posiadało funkcje i obsługę idalna dla mnie. Teraz chcę kupić kolejne radio i też jestem przekonany, że JVC tylko jedynym warunkiem jest to żeby miao PORT USB i czytało muzykę z pendrivea- tamten tego nie miał niestety. Który z tych JVC polecacie? Nie chcę zeby kosmicznie wygladał- niektore wygladaja jak statki kosmiczne, cos na kształt mojego poprzedniego KD -G342 tylko z usb. Co wiecie na temat radia JVC KDX40 ? W necie nie ma opinii.
leachim
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SUV Pajero Sport będzie produkowany na Kałudze w Rosji SUV Pajero Sport będzie produkowany na Kałudze w Rosji
    Przedstawiciele firmy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) poinformowali o rozpoczęciu produkcji średniej wielkości SUV-a Pajero Sport w zakładach PCMA Rus w Kałudze. Fabryka ta stanowi współwłasność grupy PSA Peugeot ...
    Sprawność kierowcy - co o niej decyduje? Sprawność kierowcy - co o niej decyduje?
    Statystyki wypadków bezlitośnie pokazują konsekwencje ludzkich błędów. Budowane z myślą o ochronie kierowców pojazdy, a nawet specjalnie projektowane drogi, które mają wybaczać uczestnikom ruchu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Obudowa filtra powietrza
      11
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      wallpaperson.com 83997