Radio nie przestaje grać. Fiat stilo

Radio nie przestaje grać. Fiat stilo

23 Cze 2018, 08:42

Witam. Wczoraj odłączyłem w swoim samochodzie akumulator, po ponownym podłączeniu akumulatora i po wyciagnieciu kluczykow z samochodu radio nie przestaje grać. Ktoś zna ten problem? :twisted: :x
Fiedia
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 07 2013
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiat Stilo
Silnik: 1.6 109 km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Radio nie przestaje grać. Fiat stilo

29 Cze 2018, 15:35

Fiedia napisał(a):po wyciagnieciu kluczykow z samochodu radio nie przestaje grać
A wcześniej przed odłączeniem akumulatora było ok? Wyłączało się radio wraz z wyłączeniem zapłonu? Jaki masz tam radio?

Jeżeli tak było to może w ustawieniach radia coś trzeba zmienić i ustawić taką opcję. Warto też sprawdzić plus po stacyjce który idzie do radia czy po wyciagnięciu kluczyka jest na nim napięcie jeżeli znika to będzie można wykluczyć problemy z elektryką i przyjrzeć się samemu radiu.
Cichy77
Aktywny

Zdjęcia: 7
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak odróżnić w dieslu pompowtryski od wtryskiwaczy? Jak odróżnić w dieslu pompowtryski od wtryskiwaczy?
    Postaram się wyjaśnić jak w prosty sposób sprawdzić jaki mamy układ zasilania czy są to zwykłe wtryskiwacze czy też pompowtryski. Opiszę tez znane mi zalety i wady takich rozwiązań. Trzeba pamiętać że silniki Silniki ...
    [D] Croma II 1,9 / Accord VII 2,2 / 6 I 2,0 / Passat B6 2,0 [D] Croma II 1,9 / Accord VII 2,2 / 6 I 2,0 / Passat B6 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Croma II 1,9 Multijet - 150KM - Honda ...

•  
    • Volkswagen Bora
      Seat Leon Alufelgi
      Mercedes-Benz W186 300C, Automatic, przód
      Tuning Show