Radio nissan qashqai

radio nissan qashqai

07 Lut 2013, 17:13

Witam wszystkich
Jestem nowy na tym forum prosze wybaczyc ze nie uzywam polskich znakow ale pisze na tablecie.
Chodzi mi o to zeby ktos mi odpowiedzial czy da rade zamontowac fabryczne radio on nissana qashqaia firmy clarion i takie pytanie czy bedzie mozna zainstalowac je w mojej hondzie cr-v.
lada dzien przyjdzie do mnie radio i przejsciowka z radia nissan na zwykle iso.
prawdopodobnie nie ma kodu ale mysle ze to akurat nie problem.
problemem moze byc cos takiego ze to radio wie ze dzialalo w nissanie i w innym aucie nie bardzo ruszy. Cos takiego przeczytalem w jednym poscie.
Czy znajdzie sie ktos kto odpowie mi jak to jest w rzeczywistosci.
Pozdrawiam
pol123
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 01 1981
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: honda
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

Re: radio nissan qashqai

09 Lut 2013, 00:27

Pierwszy raz o takiej rzeczy słyszę. Jeśli radio nie posiada kodu i elektryka się zgadza, bez problemu zainstalujesz w swojeej Hondzie.
cbmaniak
Nowicjusz

Auto: ASTRA G
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny
    Bardzo mocny, bardzo szybki i bardzo bogato wyposażony Golf GTI Clubsport debiutuje w polskich salonach. Specjalna wersja Golfa GTI nawiązuje do jubileuszowych edycji tego modelu, które Volkswagen prezentował przy ...
    Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring
    Audi odniosło kolejny historyczny sukces w sporcie motorowym. Wygrana Audi R18 e-tron quattro w dwunastogodzinnym wyścigu w Sebring na Florydzie, to jednocześnie pierwsze zwycięstwo wyścigowej hybrydy w tym klasycznym amerykańskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo 8C Spider
      1/4 mili Bemowo
      Fiat Freemont Cross
      Moto Piknik Tychy 2007