RADIO OPEL ASTRA!!

RADIO OPEL ASTRA!!

15 Wrz 2008, 16:11

Witam! Mam pewien problem i mysle ze pomozecie mi go rozwiazac.. kupilam moje auto kilka lat temu jest to Opel Astra II i bylo w nim oryginalne RADIO CAR 500. Jednak dzialaja w nim tylko plyty ktore sa nagrane w formacie audio chcialam zapytac czy jest jakas mozliwosc dokupienia jakiegos kabla albo czegos zeby mozna bylo do niego podpiac np mp3?? prosze o odpowiedzi!
lolunia1181
Nowicjusz

Re: RADIO OPEL ASTRA!!

16 Wrz 2008, 09:23

Na forum było kilka tematów na ten temat jedynym wg .mnie rozwiązaniem jest zakup odtwarzacza mp3 i tzw. Transmitera Fm
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak wyczyścić odbłyśniki i przednie lampy od środka? Jak wyczyścić odbłyśniki i przednie lampy od środka?
    Przygotowałem dla Was instrukcję według której można samemu wyczyścić przednie lampy i halogeny wewnątrz razem z odbłyśnikami. Nie jest to trudne zadanie trzeba jednak uważać żeby nie uszkodzić lampy podczas rozbierania, ...
    BMW Concept CS 2007 BMW Concept CS 2007
    BMW Concept CS to wizja czterodrzwiowego samochodu, który łączy w sobie prestiż luksusowego Gran Turismo z fascynującym urokiem sportowego samochodu o wysokich osiągach. Ekspresyjny design, wyselekcjonowane materiały ...

•