Radio Pioneer keh-2700r

Radio Pioneer keh-2700r

10 Wrz 2011, 13:12

Witam. Mam problem z radiem samochodowym. Otóż, gdy włączam radio pokazuje jakby leciała muzyka ale nie ma żadnego dźwięku. Tak jest zarówno gdy włączone jest radio jak i kaseta. Watpię, żeby problem był w głośnikach, bo wczesniej normalnie działały i jest raczej niemożliwe, żeby zepsuły sie wszystkie 4 na raz. Z tego co widziałem to to kostka jest podłączona prawidłowo, ale nie wiem co zrobić. Co może być przyczyną? Jak ewentualnie mogę posprawdzać czy wszystko jest wporządku? Czy mozliwe jest, żeby w programie radia można było cos tak ustawić żeby nie grało mimo, że niby 'gra', bo nieraz dzieci cos tak ciskały?
niebieski
Nowicjusz

Miejscowość: Francja

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy
    Dzięki zapierającym dech w piersiach osiągom oraz niepowtarzalnemu stylowi MINI John Cooper Works Paceman wyznacza nowe standardy radości z jazdy. Siódmy samochód o wybitnie sportowym charakterze sygnowany przez ...
    Audi Urban Future - wizja miejskiej mobilności w przyszłości Audi Urban Future - wizja miejskiej mobilności w przyszłości
    Centralnym punktem wielu projektów, w których uczestniczy Audi jest kwestia dalszego rozwoju światowych metropolii. Odpowiedź projektantów Audi w tej kwestii, to innowacyjne pojazdy i nowe pomysły. Równocześnie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI