Radio samochodowe

Radio samochodowe

16 Cze 2010, 09:52

Cześć!
Zastanawiam się nad zmianą starego kaseciaka w samochodzie moich rodziców ( Astra 1.4 sedan '98) na jakieś radio z mp3. Chodzi mi o to aby grało, żeby nie było trzasków itp. Nie mam zamiaru mieć jakiejś niesamowitej jakości bo i melomanem nie jestem. Nie mam zamiaru też za dużo inwestować w samochód bo wart jest on może 5000;) - dlatego max 100zł.
Znalazłem na allegro jakieś tanie radyjko:
http://aukcjewp.wp.pl/item1071402015_us ... zedaz.html - niech mi ktoś powie co jest w nim nie tak:P.
Jestem jak najbardziej zainteresowany używanym radiem. Aby odtwarzało mp3;)
Tomo_2
Początkujący

Miejscowość: Tomaszów Lubelski
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1.8 125KM 16V
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Radio samochodowe

06 Lip 2010, 16:12

Kolego nie kupuj tego radia!!
Ja mam to samo, o d**e rozbić, odtwarzacz odtwarza ładnie piosenki i z wejścia na USB i z SD, ale słaba jakoś dźwięku...
_JunioRŸ_VW_FORD_BMW_
Damian_Apola
Nowicjusz

Miejscowość: Męcina Wielka

Re: Radio samochodowe

12 Lip 2010, 22:28

Ja na Twoim miejscu jednak dołożyłbym trochę kasy (zaproponuj rodzicom zrzutkę ;)) i kupił już coś lepszego. Nie mówię oczywiście o jakimś wypasionym sprzęcie, ale tak za 150 - 200. Poszukaj promocji w sklepach. W innym wątku zaproponowałem taki sprzęt sklep.hadron.pl/product-pl-80-Radio-Peiying-PY-3118-MP3-USB-SD-AUX.html i uważam, że to przyzwoita oferta. Popytaj w tym sklepie - może zaproponują Ci coś fajnego. Mają rozbudowaną ofertę, więc pewnie coś się znajdzie.
Ostatnio edytowany przez winnetou, 13 Lip 2010, 23:51, edytowano w sumie 1 raz
winnetou
Nowicjusz

Miejscowość: z Polski
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gumball 3000 w Polsce Gumball 3000 w Polsce
    Powoli, nawet bardzo powoli zbliża się Lato, a wraz z nim emocje związane wydarzeniami Elite Circle. Na dobry początek w maju, planujemy krótkie "przed Rage’owe spotkanie", a że wypada w tym samym czasie co odwiedziny ...
    Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów
    Wszystkich kierowców którzy posiadają auto będą obowiązywały nowe przepisy dotyczące badań technicznych. Aktualnie za takie badanie właściciel pojazdu płaci po jego wykonaniu, a według nowych przepisów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Alfa Romeo Stelvio
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Nissan 350Z