Radio samochodowe zamyka się i otwiera. No cam

19 Wrz 2018, 22:26

Cześć wszystkim, od 2 dni jestem posiadaczem seata leona w którym poprzedni właściciel miał wsadzone swoje radio, przy sprzedaży wyjął swoje a dał mi oryginał. Mam swoje radio caliber rmd 574bt ze swojego poprzedniego samochodu i chciałem je podpiąć w leonie ale napotkałem dosyc nietypowy problem. podepnę obie kostki z tyłu radia i wsadzę kluczyk do stacyjki to wszystko działa tak jak powinno, zaś kiedy przekręcę kluczyk w stacyjce na zapłon lub odpale samochód na ekranie wyświetla się napis że nie znaleziono kamery i radio zaczyna wariować, nie mozna nic na nim kliknąć a wysuwany ekran sam z siebie wysuwa się i chowa spowrotem bez końca przez cały czas jak samochód jest na zapłonie/odpalony. jak go zgaszę i cofne kluczyk radio zaczyna działać spowrotem normalnie ze zresetowanymi ustawieniami.
Dodam że w poprzednim samochodzie miałem podpięte tak samo jak teraz tylko na dwie kostki z tyłu radia i nie było nic takiego.
Tosieko
Nowicjusz
 
Posty: 26

17 Paź 2018, 11:32

Tak jest tylko na wstecznym czy nie zależnie od załączonego biegu?
Sprawdź w kostkach ISO czy nie ma tam jakiegoś dodatkowego kabla który w twoim radiu nie jest potrzebny, a jest podłączony.

Jakie masz przewody podłączone w kostce zasilającej możesz wrzucić zdjęcie lub napisać....?
Tu masz schemat schemat-kostki-iso-podlaczenie-przewodow-vt100672.htm
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyposażenie na każdą wyprawę
    Jak przetrwać samochodową wyprawę w teren, do leśnej głuszy lub… na kemping? Jesteśmy coraz wygodniejsi i chcemy ułatwiać sobie życie. Nawet, jeśli pragniemy spędzić kilka dni jak Bear Grylls, możemy przy tym podarować ...