Radio seryjne w Chevrolet Aveo

Radio seryjne w Chevrolet Aveo

01 Mar 2009, 14:02

To moja pierwsza wypowiedź na tym forum, więc przy okazji witam wszystkich czytających :)
Mam problem z seryjnie montowanym radiem w Chevrolecie Aveo. Chciałbym podłączyć do niego jakieś urządzenie zewnętrzne jak mp3 (wnioskuję, że mogę to zrobić bo w opcjach jest wyjście AUX), ale nie wiem jak wyjąć je z kieszeni (wejście jest CHYBA z tyłu).
Dołączam zdjęcia radia, jedno z panelem, drugie bez (po kliknięciu powiększają się).
Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc ;)

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

misiek_yogi

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...
    Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced
    Konsorcjum Euro NCAP uhonorowało Audi A3 czterema tytułami "Euro NCAP advanced". Wyróżnienia te przyznawane są za innowacyjne systemy zapobiegające wypadkom, których skuteczność wykracza poza standardy bezpieczeństwa ...

•  
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Lexus LF-LC 13
      Volkswagen Passat B5 Kombi, zabudowa bagażnika Car Audio, Tuning German Style
      Men's Day 2009