Radio trzeszczy. Proszę o poradę.

Radio trzeszczy. Proszę o poradę.

21 Cze 2011, 19:23

Witam, chciałbym aby ktoś mi doradził w czym może być problem, jeżeli na dobrze ustawionych falach radio po prostu trzeszczy, objawy są takie, że przez krótką chwilę (ok.3sek) gra dobrze, następnie przez taki sam czas trzeszczy i tak w kółko. Antena podejrzewam, że działa poprawnie, bo załączałem na niej inne radio i grało pięknie. Dodam tylko, że na płytach dvd działa bez zarzutów.
Radio nazywa się DALCO BC-4305DVD.
Z góry dzięki za podpowiedzi.
"Prędkość nie zabija, to nagłe jej wytracenie jest niebezpieczne"
90krzycho90
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

Re: Radio trzeszczy. Proszę o poradę.

21 Cze 2011, 23:37

Witam tez kiedys mialem taki problem z radiem plyty graly ok a radio trzeszczalo co chwila, bylem u elektryka i on mi zalozyl jakis bezpiecznik anty-zakloceniowy czy cos takiego, wkazdym badz razie pomoglo i radyjko przestalo trzeszczec!!! Podjedz do jakiegos elektryka samochodowego to powinien wiedziec o co chodzi zaplacilem za to 5zl i problem z glowy!!!
gzellus13
Nowicjusz

Miejscowość: Coventry
Auto: Mazda5
Silnik: 2.0 Ts2
Paliwo: Benzyna
Typ: MPV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla TE27 (1972–1974) Toyota Corolla TE27 (1972–1974)
    To właśnie od niej zaczyna się wielka przygoda Corolli ze sportem. Pod maską lekkiego, ważącego zaledwie 855 kg nadwozia coupe ówczesnej Corolli TE27 zamontowano 115-konny silnik DOHC z Celiki. Ta wersja trafiła do ...
    Projekt nadwozia BMW i3 Concept Coupe Projekt nadwozia BMW i3 Concept Coupe
    Architektura LifeDrive – nowy wygląd i kolorystyka nadwozia. Za sprawą języka stylistycznego opracowanego specjalnie na potrzeby modeli BMW i powstał projekt karoserii koncepcyjnego nadwozia coupe, która sygnalizuje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      MINI Clubman Bond Street, tył