Radio w megance

radio w megance

20 Paź 2009, 20:30

witam ! mam maly problem a dokladnie chodzi mi o radio w megance. Posiadam orginalne radio Pchilipsa w renault megance, chcialam je wymontowac i wmontowac inne radio , ale dodatkowo to orginalne radio posiada pilot wmontowany w kierownicy. Czy ktos moze mi cos doradzic :roll:
gosia2318
Nowicjusz

Miejscowość: kalisz

Re: radio w megance

21 Paź 2009, 07:17

Drogi kolego z checia bysmy pomogli ale nie do konca napisales o co konkretnie Ci chodzi?
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

21 Paź 2009, 08:35

chodzi mi o to ze samochodzik posiada seryjne radio ze sterowaniem przy kierownicy i wyświetlaczem na desce rozdzielczej. Niestety jest to kaseciak.
Chciałbym zamontować w tym aucie inne radio z cd, mpe, wma najlepiej pionerra. Czy da się podłączyć te radyiko tak żeby sterowanie przy kierownicy i wyświetlacz na desce rozdzielczej działały?
Proszę o pomoc. Jakie radia proponujecie żeby to wszystko działało?
gosia2318
Nowicjusz

22 Paź 2009, 09:15

Nie wiem czy do końca jest to opłacalne ale oprócz radia musisz zamontować specjalny interfejs dokładnie coś takiego:
[link wygasł]
Tylko minus jest taki z tego co mi wiadomo, że ten interfejs obsługuje tylko Radia Sony.

Ale znalazłem też drugie rozwiązanie interfejs [link wygasł]

Musisz popisać dom tych sprzedawców i popytać ale przede wszystkim sprecyzować jakie radio Cię interesuje :)
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

22 Paź 2009, 12:07

dzieki za podpowiedz tzn radio to ja juz mam LG LAC900RN ale czy bedzie pasowac to nie wiem
gosia2318
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept CS 2007 BMW Concept CS 2007
    BMW Concept CS to wizja czterodrzwiowego samochodu, który łączy w sobie prestiż luksusowego Gran Turismo z fascynującym urokiem sportowego samochodu o wysokich osiągach. Ekspresyjny design, wyselekcjonowane materiały ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Alfa Romeo Stelvio
      Helikopter - loty wycieczkowe