Radioodtwarzacz do głośników Magnat - cena ok 700 zł

Radioodtwarzacz do głośników Magnat - cena ok 700 zł

22 Wrz 2008, 12:02

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,
Potrzebuję nowego radia MP3/USB o jak najlepszej jakości dźwięku, w cenie ok 700 zł. Posiadam już wbudowane głośniki Magnat Classic 213 (przód), Magnat Classic 316 (tył). Jakie radyjko moglibyście polecić do tych głośników? Oto moje propozycje:
CLARION DXZ588RUSB
JVC KD-BT22
PIONEER DEH-600BT
Sony CDX-GT929

Oczywiście inne propozycje mile widziane. Zastanawiam się nad kupnem Clarion'a, chciałbym się też dowiedzieć czy miał ktoś kontakt z produktami Sony?
Proszę o pomoc.
spoltom
Nowicjusz

Re: Radioodtwarzacz do głośników Magnat - cena ok 700 zł

22 Wrz 2008, 12:31

Z tych które wymieniłeś ja bym wybrał Clariona. Jakość dźwięku bardzo dobra.
Jeżeli chodzi o produkty Sony, to nowe modele też są naprawdę bardzo dobre.
JVC i Pioneera bym odrzucił z tej grupy. Możesz jeszcze poszukać jakiegoś dobrego modelu z Alpine.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

Re: Radioodtwarzacz do głośników Magnat - cena ok 700 zł

24 Wrz 2008, 09:10

Szukałem dosyć długo modeli Alpine'a, jednach ich panele jakoś mnie odpychają, a przy okazji chciałbym, żeby jak najmniej się świeciły ;)
Bryza, dzięki serdeczne za pomoc, biorę Clariona.
spoltom
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

EURO NCAP: Pięć gwiazdek dla nowego Audi A3 EURO NCAP: Pięć gwiazdek dla nowego Audi A3
    Zdobywając pięć gwiazdek, Audi A3 osiągnęło najlepsze wyniki w teście zderzeniowym przeprowadzonym przez Euro NCAP. We wszystkich kategoriach łącznie, model zdobył 88 na 100 możliwych punktów. Organizacja ds. oceny ...
    Manewr skrętu na skrzyżowaniu Manewr skrętu na skrzyżowaniu
    Manewr skrętu – kierowcy często nieprawidłowo wykonują ten manewr, nie dostosowują prędkości, nie biorą pod uwagę warunków pogodowych i zapominają o zatrzymaniu się, gdy skręt jest warunkowy. "Po pierwsze, przed ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Megane
      Alfa Romeo 8C Spider
      Hyundai Santa Fe, przeszklony dach, 2012
      VW Polo, tył