Radioodtwarzacz i montaż - Vectra B

Radioodtwarzacz i montaż - Vectra B

10 Maj 2011, 17:41

Witam. Chciałbym wymienić radio w moim aucie (Vectra B, 1996r) ze starego Philipsa (oryginalne od Opla) na jakieś nowe w miarę dobre... Zastanawiałem się nad Pioneer DEH-2300UB, jeśli kto ma taki model to prosiłbym o opinie;) No i podstawowe pytanko... czy nie będzie problemu z montażem takiego radia, jakieś komplikacje związane ze zmianami technologii? Autko i dotychczasowe radio mają jednak swoje lata... Philips gra bardzo ładnie ale nie ma nawet wejścia ns CD a co dopiero USB ;)) Ewentualnie jakie inne radio polecacie jeśli nie Pioneer?
T4ilGunneR
Nowicjusz

Miejscowość: Łdz

Re: Radioodtwarzacz i montaż - Vectra B

24 Lip 2011, 22:54

Hej, ja kupiłem to radyjko w czerwcu i jestem zadowolony. Gra całkiem ładnie wraz ze standardowym nagłośnieniem w Viki, korzystam głównie z USB. Odnośnie montażu, to nie było większego problemu, poza sterowaniem z kierownicy. Do tego na forum vectraclub znalazłem jednego elektronika, który za 80zł wysyłał odpowiedni adapter. W chwili obecnej mam w pełni działające radyjko, z którego jestem bardzo zadowolony.
marcoorg
Obserwowany

Auto: Vectra B X18XE1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia Audi quattro w sportach motorowych Historia Audi quattro w sportach motorowych
    Na początku roku 1981, Audi z napędem quattro pojawiło się na scenie Rajdowych Mistrzostw Świata. Fin Hannu Mikkola, prowadząc auto z czterema ringami podczas Rajdu Monte Carlo, wygrał pierwszych sześć śnieżnych odcinków ...
    Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego
    Samochody Volvo od ponad 85 lat powstają w Szwecji, kojarzącej się z surowym, polarnym mrozem i śniegiem. Najdalszy salon tej marki znajduje się w miasteczku Gällivare . Miejscowi twierdzą, że to tylko 4 godziny drogi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motocykl customowy
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      BMW X5 E53, zmieniarka i czytnik navigacji w bagażniku
      Identity Theft - Monster Truck