Rage Revolution Underground Run 2012 - kolejny dzień zmagań

Rage Revolution Underground Run 2012 - kolejny dzień zmagań

11 Sie 2012, 12:52

Za nami kolejny dzień Rage Revolution Underground Run. Wczoraj uczestnicy musieli zmagać się nie tylko z przygotowanym przez nas check-pointami, ale i zmęczeniem po przedwczorajszych konkurencjach. Wszyscy podeszli jednak do czekających na nich tego dnia wyzwań z ogromnym optymizmem i energią.

Image

Punktualnie o 11:00 spod NH Hotelu w Poznaniu wyjechały na trasę pierwsze samochody. Zadanie specjalne na dziś dotrzeć do Toru Toruń. Największego w Polsce toru kartingowego o długości 1100 m, który oddaje do użytku swoich klientów najmocniejsze gokarty osiągające nawet 80km/h. Mimo iż zadanie wydawałoby się banalne, to pierwsze samochody dotarły na miejsce z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem.

Image Image Image Image


Po dotarciu na Tor Toruń rozpoczęła się kolejna konkurencja, której wyniki wliczały się do klasyfikacji ogólnej Rage Revolution Underground Run. Wszyscy zawodnicy zostali podzieleni na trzy serie, po 9 osób w każdej. Każdemu z uczestników został przypisany numer gokarta, na którym miał odbyć 3 minutową jazdę próbną, po której następowała 5 minutowa runda klasyfikacyjna. W zależności od osiągniętego wyniku zawodnicy zostali podzieli na trzy grupy finałowe: A-najszybszych, B-ze średnimi czasami, C- z wolniejszymi czasami. Każda z grup liczyła od 7 do 9 uczestników i przez 16 minut walczyła na torze o zwycięstwo w swojej kategorii.

Po zakończonej rywalizacji przyszedł czas na podsumowania. Pierwsze miejsce w klasyfikacji na Torze Toruń zajął Wojciech Krzyżanowski - NH Hotel z najlepszym czasem okrążenia 1:07.787. Drugie miejsce należało do Teamu Megapliki.pl (Tomasz Świegoda, Przemysław Paliński) z najlepszym czasem okrążenia 1:07.906. Na trzecim miejscu uplasowali się BungaBunga (Damian Niedbalski, Dawid Dudziński) z najlepszym czasem okrążenia 1:10.385.

Image

Późnym popołudniem wszystkie Team’y wyruszyły z Torunia do Gdyni. Wieczorem na zawodników czekało jeszcze jedno zadanie dodatkowo punktowane – odnaleźć w Gdyni miejsce widokowe ze zdjęcia, które otrzymali rano wraz z instrukcjami.

Po dojeździe do Gdyni uczestnicy Rage Revolution Underground Run zakwaterowali się w Hotelu Nadmorskim, w którym będą gościli przez dwie noce.

Zobacz zdjęcia » Galeria Rage Revolution Underground Run

To jednak nie koniec atrakcji w dniu dzisiejszym, reszta czeka na uczestników w Unique Club Sopot.

POLECAMY Inauguracja Elite Circle na Rage Revolution Underground Run

źródło: powersport
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2298
Zdjęcia: 8333
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  5 parametrów o których warto wiedzieć przy zakupie wideorejestratora 5 parametrów o których warto wiedzieć przy zakupie wideorejestratora
  Wideorejestrator to urządzenie coraz częściej spotykane w samochodach i to nie tylko w firmowych. Montowane w pojazdach mają w razie wypadku zabezpieczyć kierowcę przed np. fałszywymi oskarżeniami. A co jeśli zdarzenie miało ...
  Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km
  SKODA Fabia, kierowana przez Marka Tribulę oraz Martina Kedleca, spaliła średnio 2,6 l/100 km (emisja CO2 - 60,58 g/km) i dzięki temu wjechała na pierwsze miejsce podium w ekologicznym wyścigu Economy Run. Godne uwagi jest ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • VW Passat CC
   8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
   Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
   Autosacrum 2009