Ramka 2 DIN Seat Leon 1 - manualna klimatyzacja

24 Sie 2019, 00:08

Witam wszystkich :) jestem nowy na forum.
Mam takie pytanie czy ktoś może spotkał się z ramką radia 2din do seata leona 1m z manualną klimatyzacją i mógłby podesłać link bo szukam od dłuższego czasu i nie mogę znaleźć, z góry dziękuję.
Fuszer
Obserwowany

13 Wrz 2019, 09:49

Fuszer napisał(a): czy ktoś może spotkał się z ramką radia 2din do seata leona 1m z manualną klimatyzacją
Wydaje mi się że nie ma takiej ramki. Chodzi o to że pokrętła są spore przy manualnej klimie i większe od panelu klimatronica. Teoretycznie można by było kupić panel od klimatronika i z panelu od manualnej klimatyzacji spróbować dociąć na wymiar do tamtej ramki o ile pokrętła by były mniejsze od tamtego otworu na klimatronic. Trzeba by też wziąć pod uwagę ilość miejsca z tyłu.
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego nie widzimy tego, czego nie spodziewamy się zobaczyć? Dlaczego nie widzimy tego, czego nie spodziewamy się zobaczyć?
    Sytuacja, gdy ruch na drodze jest mniejszy i po ulicach rzadziej poruszają się piesi czy rowerzyści, może być niebezpieczna ze względu na zjawisko ślepoty pozauwagowej. Polega ono na tym, że nie widzimy obiektu znajdującego ...
    Sprzęgło z karbonu i specjalny dyferencjał - samochód do driftu Sprzęgło z karbonu i specjalny dyferencjał - samochód do driftu
    Mamy już nadwozie, silnik i konieczny osprzęt. A co z układem przeniesienia napędu? Tutaj również nie ma amatorskich rozwiązań. Drifting jest sportem, w którym takie elementy wyjątkowo mocno dostają w kość. ...

•