Ramka 2 DIN Seat Leon 1 - manualna klimatyzacja

Ramka 2 DIN Seat Leon 1 - manualna klimatyzacja

24 Sie 2019, 00:08

Witam wszystkich :) jestem nowy na forum.
Mam takie pytanie czy ktoś może spotkał się z ramką radia 2din do seata leona 1m z manualną klimatyzacją i mógłby podesłać link bo szukam od dłuższego czasu i nie mogę znaleźć, z góry dziękuję.
Fuszer
Obserwowany

Re: Ramka 2 DIN Seat Leon 1 - manualna klimatyzacja

13 Wrz 2019, 09:49

Fuszer napisał(a): czy ktoś może spotkał się z ramką radia 2din do seata leona 1m z manualną klimatyzacją
Wydaje mi się że nie ma takiej ramki. Chodzi o to że pokrętła są spore przy manualnej klimie i większe od panelu klimatronica. Teoretycznie można by było kupić panel od klimatronika i z panelu od manualnej klimatyzacji spróbować dociąć na wymiar do tamtej ramki o ile pokrętła by były mniejsze od tamtego otworu na klimatronic. Trzeba by też wziąć pod uwagę ilość miejsca z tyłu.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus NX wyjątkowo bezpieczny. Najwyższa ocena w testach IIHS Lexus NX wyjątkowo bezpieczny. Najwyższa ocena w testach IIHS
    Popularny SUV Lexus NX zdobył najwyższą ocenę Top Safety Pick+ amerykańskiego Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Samochód doceniono nie tylko za wytrzymałość nadwozia, ale również za system zapobiegający ...
    Elektryczny samochód dostawczy: koncepcyjny e-Co-Motion Elektryczny samochód dostawczy: koncepcyjny e-Co-Motion
    Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje podczas tegorocznego Genewskiego Salonu Samochodowego koncepcyjnego Transportera e-Co-Motion. Samochód ten łączy w sobie cechy, które zdają się wykluczać: jest ...

•