Regeneracja przekładni kierowniczej

Regeneracja przekładni kierowniczej

26 Lut 2014, 14:47

Czy jest ktoś, kto mógłby mi polecić jakąś firmę, która zajmuje się regeneracją przekładni kierowniczej? Zależy mi przede wszystkim na tym żeby to było zrobione w miarę możliwości szybko no i solidnie..
Gabi
Nowicjusz

Auto: WV

Re: Regeneracja przekładni kierowniczej

04 Mar 2014, 14:30

Sprawdźcie warsztat [reklama]. Bardzo dobry warsztat zajmujący się wymianą i regeneracja przekładni kierowniczych. Wystarczy przyjechać na miejsce, a tam zamontują zregenerowaną oryginalną przekładnią. Bardzo dobra firma, godna zaufania. Polecam.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 02 Mar 2015, 09:41, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Niedozwolona reklama
reset
Nowicjusz

Auto: Audi a3

05 Mar 2014, 14:09

Zapomniałam oczywiście dodać, że interesują mnie firmy, które działają na terenie Bielska-Białej bądź okolice ;)
Gabi
Nowicjusz

Auto: WV

05 Mar 2014, 16:04

A możecie napisać jakie są mniej więcej koszty regeneracji przekładni kierowniczej? Bo kolega znalazł już firmę tylko nie wie na ile się szykować,macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Dabtuner
Aktywny

02 Kwi 2014, 10:14

Ktoś powyżej pyta o koszty,wiec odpowiadam: wszystko zależy od serwisu,jeżeli robisz to w ASO to będzie zdecydowanie drożej i trzeba się z tym liczyć,w zwykłym warsztacie na pewno niższe ceny,ale pytanie czy wykonają to tak samo solidnie.
MotoAutko
Początkujący

Prawo jazdy od: 14 03 2002
Auto: Seat Leon 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

08 Wrz 2014, 14:27

MotoAutko napisał(a):Ktoś powyżej pyta o koszty,wiec odpowiadam: wszystko zależy od serwisu,jeżeli robisz to w ASO to będzie zdecydowanie drożej i trzeba się z tym liczyć,w zwykłym warsztacie na pewno niższe ceny,ale pytanie czy wykonają to tak samo solidnie.

No dokładnie koszty są zależne od wielu czynników i ciężko na bazie słabym informacji z forum doradzić coś konkretnego. Co do ASO to ja w ogóle mam wrażenie, że część ludzi nie zdanie sobie sprawy, że ASO to nic innego jak odrobienie przez firmy tego co dali nam w promocji przy zakupie auta. Im szybciej uciekniecie z ASO tym lepiej, a takie rzeczy jak przekładnie kierownicze najlepiej naprawiać w warsztatach które się tym specjalizują jakoś jak w ASO a cena 4 x niższa.

reset napisał(a):Sprawdźcie warsztat przekladniekierownicze.eu. Bardzo dobry warsztat zajmujący się wymianą i regeneracja przekładni kierowniczych. Wystarczy przyjechać na miejsce, a tam zamontują zregenerowaną oryginalną przekładnią. Bardzo dobra firma, godna zaufania. Polecam.

Właśnie o takich wartsztach mówię, z AUTO-REGE Przekładnie kierownicze naprawiałem raz. (bo raz mi do tej pory nawaliła we wszystkich pojazdach) i do opinii jak najbardziej mogę się podpisać. Tyle, że maja 3 punkty w Polsce, ale z tego co wiem, można im dosyłać i nie trzeba wcale jechać, z tym, ze tutaj pojawia się ten problem związany z wyjęciem jej i przesłaniem.
Szensze
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 08 1988
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Audi A3
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus Design Dome: gdzie technologia spotyka tradycję Lexus Design Dome: gdzie technologia spotyka tradycję
    W mieście Toyota City, w japońskiej prefekturze Aichi, znajduje się studio designu Lexus Design Dome, odpowiedzialne za wszystkie kreatywne procesy Lexusa. Tutaj Lexus prowadzi wszystkie etapy projektowania auta – od ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

• Re: Regeneracja przekładni kierowniczej

24 Lut 2015, 14:54

mąż jeździł do firmy Janmot. w tym warsztacie zajmują się regeneracją przekładni kierowniczych, maglownic w osobówkach. Mąż duzo nie zapłacił za regenerację.
    dagmara8
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 03 2005
    Auto: opel astra
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Rok produkcji: 1999

02 Mar 2015, 05:02

Ja na regeneracje wybierałem się już dwa razy tutaj [reklama] i nigdy się nie zawiodłem, zawsze profesjonalna robota
    Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 02 Mar 2015, 09:43, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Niedozwolona reklama
    kalakala
    Nowicjusz

Auto: nie mam

02 Cze 2015, 16:43

Wydaje mi się że koszty są zależne od tego w jakiej firmie wykonasz tą regeneracje. Z tego co ja słyszałem to warto zgłosić się do tej http://www.przekladniekierownicze.eu/ . Mają bardzo dobre podejście do klienta. Płacisz im za przekładnie, wysyłają Ci nową, później Ty im odsyłasz swoja do regeneracji i otrzymujesz coś koło 200 zł zwrotu. Po za tym zawsze mozesz wymienić przekładnie u nich. Też fachowo się tym zajmą.
    MonarE
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 08 1985
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: BMW

05 Cze 2015, 12:10

Raz że jest to kwestia tego w jakiej firmie,warsztacie chcesz wykonać regenerację,a dwa od marki oraz modelu samochodu,te z klasy premium będą oczywiście bardziej kosztowne jeżeli chodzi o naprawę.
    Atticar
    Nowicjusz

Przebieg/rok: 18tys. km
    Auto: VW Golf
    Silnik: 1.8

13 Cze 2015, 11:51

Podstawowa kwestia jest taka czy chcesz część nową czy używaną. Jeśli nową zamawiasz w ASO, czekasz potem jedździesz na montaż i z głowy. Ale sa minusy raz jest to bardzo droga część, dwa czekasz zanim ją sprowadzą, bo zazwyczaj nie mają takich części na stanie. I teraz opcja dwa wybierasz część używaną, po tzw. regeneracji, i tu się zgadzam, ze warto wybrać Auto Rege - http://www.przekladniekierownicze.eu/ bo po prostu są liderem na tym rynku i mają już na stanie bardzo dużo zregenerowanych przekładni gotowych do montażu. Więc zgłaszasz się do nich, a oni od razu wysyłają Ci przekładnię i montując Ci ją na miejscu, na część masz gwarancję od 12-24 miesięcy (zależy to od kilku czynników), a swoją przekładnie wysyłasz im. Także plusy oszczęność czasu i pieniędzy, minus część nie jest nowa, no ale coś za coś :)
    dzaris
    Nowicjusz

Auto: Yaris

25 Sie 2015, 20:32

A jaki zakład moglibyście polecić w Częstochowie ??? Bo coś czuje że czeka mnie regeneracja bo widzę wyciek :(
    Wysu80
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 10 1980
    Auto: mazda6
    Rok produkcji: 2008

25 Sie 2015, 21:25

Jak Częstochowa to ul. Warszawska. Znajdziesz adres w necie. Trzeba wymontować i zawieżć gołą bez drążków kierowniczych. Inaczej doliczą za odkręcenie. Jeśli chodzi o cenę usługi to pytaj czy netto czy brutto jak potrzebny papier na usługę. W tej materii chyba mają problem. Dzwonisz, pytasz , dostajesz ofertę cenową a na koniec jak chcesz Fakturę to dowalają Vat. Wielokrotnie się z nimi o to dochodziłem. Poza tym robotę moim zdaniem robią dobrze.
    Nie odpowiadam na problemy na PW
    bonifacy
    Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
    Auto: Fabia I , Fabia II
    Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
    Typ: Kombi

26 Sie 2015, 09:06

Wspomnieliście o Auto-Rege, więc postanowiłem też podłączyć się pod ten wątek. Podoba mi się u nich to, że nie trzeba osobiście podjechać do warsztatu, jak ktoś ma np. daleko, tylko przyjeżdża kurier i zabiera starą. Na nową dostaje się nawet 24 miesiące gwarancji. Sposób rozliczenia jest uczciwy i konkretny, bez jakiś jakiś tam "dodatkowych kosztów". Fachowe podejście do klientów.
    BronekW
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 09 1998
    Przebieg/rok: 50tys. km
    Auto: Nissan primera

17 Wrz 2015, 16:25

Co prawda nie mieszkam w okolicach Bielska, ale jak będziesz pod Warszawą to daj znać, naprawię Ci :D :naughty:
    mariowol11
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 17 07 2006
    Auto: Skoda Octavia
    Silnik: 1,8
    Paliwo: Diesel
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Rok produkcji: 2008