Rejestracja auta a ubezpieczenie oc

rejestracja auta a ubezpieczenie oc

05 Maj 2013, 21:12

witam. Chciałbym zapytać czy jest możliwość zakupu auta, rejestracji go na mojego wujka a ubezpieczenie go na mnie bez robienia mnie jako współwłaściciela. Mam taka sytuacje ze nie moze auto byc na mnie zarejstrowane bo strace dodatki mieszkaniowe i chcialbym zakupic auto tak zeby urzad miasta mi sie do tego nie mogl przyczepic. Jak to zrobic Panowie i Panie? Ubezpieczyc na siebie moge ale rejestrowac juz nie.
Pan XXX ¥¤
sekacz19
Początkujący

Miejscowość: Częstochowa
Prawo jazdy od: 13 08 2012
Auto: Na razie brak :)

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Duże przenośne szybkie ładowarki - powerbank do auta elektrycznego Duże przenośne szybkie ładowarki - powerbank do auta elektrycznego
    Volkswagen przedstawia przenośną ładowarkę umożliwiającą szybkie zasilanie aut w energię elektryczną. Działa ona na zasadzie „powerbanku”, urządzenia pomocniczego do telefonu komórkowego. Niezależnie od ...
    Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie? Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie?
    Poruszanie się po trudnym terenie dla jednych jest przyjemnością, dla innych koniecznością. Dobrze, jeśli w naszych podróżach towarzyszy nam samochód napędzany na 4 koła, przygotowany na pokonywanie bezdroży. ...

•