Rejestracja auta a ubezpieczenie oc

rejestracja auta a ubezpieczenie oc

05 Maj 2013, 22:12

witam. Chciałbym zapytać czy jest możliwość zakupu auta, rejestracji go na mojego wujka a ubezpieczenie go na mnie bez robienia mnie jako współwłaściciela. Mam taka sytuacje ze nie moze auto byc na mnie zarejstrowane bo strace dodatki mieszkaniowe i chcialbym zakupic auto tak zeby urzad miasta mi sie do tego nie mogl przyczepic. Jak to zrobic Panowie i Panie? Ubezpieczyc na siebie moge ale rejestrowac juz nie.
Pan XXX ¥¤
sekacz19
Początkujący

Miejscowość: Częstochowa
Prawo jazdy od: 13 08 2012
Auto: Na razie brak :)

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają? Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają?
    Temat płukanek do silnika to powód do niekończące się dyskusji. Niektórzy uważają, że użycie płukanki nie tylko nie pomaga, ale może nawet zaszkodzić silnikowi. Inni są fanami płukanek i stosują je jako środek ...
    Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo
    O ile pokazane na targach IAA Volvo Concept Coupe nie będzie produkowane, o tyle jego silnik jeszcze w tym roku trafi do klientów. Otworzy on nową rodzinę czterocylindrowych silników Drive-E o pojemności 2.0. ...

•