Rejestracja auta - ciągłość dokumentów - POMOC

Rejestracja auta - ciągłość dokumentów - POMOC

04 Cze 2019, 16:04

Witam
Niedługo wybieram się do wk w celu rejestracji kupionego niedawno auta(uzywka). Zastanawiam się czy mam wszystkie potrzebne dokument. Auto kupiłem w salonie z używanymi autami a tenże salon kupił to auto od pierwszego właściciela. Posiadam fakturę VAT na kupno auta z tego salonu jak i umowę między pierwszym właścicielem a salonem w formie wyciągu ale z pieczęcią i podpisem notarialnym. Krotko mówiąc posiadam dwa dokumenty.

Moje pytanie brzimi czy nie powinienem jeszcze mieć jakiejs umowy między pierwszym właścicielem a salonem samochodowym w którym auto zostało kupione od nowości? Skoro ma zostać zachowana cała ta ciągłość umów przy rejestracji?

Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
Bart222
Nowicjusz

Re: Rejestracja auta - ciągłość dokumentów - POMOC

04 Cze 2019, 23:49

Takich dokumentów nie potrzebujesz bo ten właściciel aktualnie figuruje w DR i KP. Ciągłość zachowasz jak wykażesz że od pierwszego właściciela kupił ten salon, a następnie Ty. Tu masz z tego co piszesz takie dokumenty więc wszystko jest ok.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota GT86 Toyota GT86
    Sportowe coupé Toyoty zdobyło wielką sławę jako samochód dający ogromną frajdę z jazdy, który jednocześnie nie kosztuje majątku. Wersja kabriolet z pewnością przysporzyłaby dodatkowych fanów tylnonapędowej ...
    Jak przygotowano Toyotę GT86 do programu Top Gear? Jak przygotowano Toyotę GT86 do programu Top Gear?
    Nowa Toyota GT86 została obsadzona w roli samochodu dla celebrytów w programie Reasonably Fast Car firmowanym przez Top Gear. Żeby samochód dobrze się spisał na słynnym torze testowym Top Gear, Toyota postanowiła ...

•