Rejestracja - auto z Niemiec

Rejestracja - auto z Niemiec

06 Lip 2008, 19:48

siemka.przyprowadzilem sobie autko z niemiec..dostalem 2 dok,,brief i umowa kupna...zrobilem przeglad,zlozylem dokumenty w skarbowce(zaplacilem 160zl),zlozylem dokumenty w celnym,tlumaczenia 100zl, wiem ze musze jeszcze odebrane dokumenty ze skarbowki i celnego zlozyc w wydziale komunikacji ale czy to wszystko?wszystko mialo wyniesc jakies 1300 zl to gdzie bede musial zaplacic reszte tej sumy?
kupujacy76
Nowicjusz

Re: rejestracja

06 Lip 2008, 23:59

cześć wszystkim ;)

ja mam takie pytanko bo jestem właśnie na kupnie auta i chciałem zapytać jakie dokumenty musi mieć auto sprowadzone z niemiec by móc je zarejestrować w polsce ???? bardzo proszę o pilną odpowiedź. . . dzięki z góry za pomoc
pozrawiam
mxgts
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków

Re: rejestracja

08 Lip 2008, 18:35

kupujacy76 a dlaczego masz tylko brief a nie masz dowodu rejestracyjnego. jesli nie masz to nie chce cie martwic ale nie zarejestrujesz takiego auta. do opłat musisz dodac jeszcze opłate recyklingową 500 zł i rejestracje 245 zł.
mxgts jak wyżej : dowod rejestracyjny i karta pojazdu lub dowod rejestracyjny czesc I i II, umowazakupu lub rachunek
pozdrawiam
kropka1
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak często kierowca powinien badać wzrok? Jak często kierowca powinien badać wzrok?
    Jak często kierowcy badają wzrok? Zwykle, gdy ubiegają się o prawo jazdy. Później, jeśli na tym etapie nie stwierdzono wady wzroku, nie mają już takiego obowiązku i mogą bagatelizować nieostrość widzenia. Kierowcy ...
    Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą
    Pomimo tego, że zmęczenie lub zaśnięcie za kierownicą zajmuje w statystykach policyjnych w Polsce i na świecie dalekie miejsca w klasyfikacji przyczyn wypadków, to szacuje się, że w rzeczywistości stanowi istotną przyczynę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      Jaguar