Rejestracja pojazdu sprowadzonego z niemiec

Rejestracja pojazdu sprowadzonego z niemiec

13 Maj 2015, 14:47

Witam. Kupiłęm auto od kolesia który sprowadza auta z zagranicy. Mam dowód opłąconej akcyzy, opłaconej opłaty recyklingowej, tłumaczenia dokumentów i te wszystkie potrzebne wnioski. Niestety auto nie ma przeglądu i nie ma tablic więc muszę zarejestrować je tymczasowo. I tutaj moje pytanie. Składając wniosek o rejestrację tymczasową otrzymuję tablice jade na przegląd i gdy mam zaświadczenie o przeglądzie na nowo wypełniam wniosek o rejestrację na stałe? Czy za jednym razem mogę złożyć oba i na drugi dzień tylko donieść dokumenty i zwrócić tablice?
zingo49
Nowicjusz

Miejscowość: Nowa Wioska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe
    W sytuacji gdy rosną wymagania odnośnie do standardów technicznych, ekonomicznych i ekologicznych pojazdów, coraz większą uwagę zwraca się na optymalne wykorzystanie posiadanego taboru. Jest to jeden z powodów, ...
    MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy
    Dzięki zapierającym dech w piersiach osiągom oraz niepowtarzalnemu stylowi MINI John Cooper Works Paceman wyznacza nowe standardy radości z jazdy. Siódmy samochód o wybitnie sportowym charakterze sygnowany przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50