Rejestracja pojazdu, ubezpieczenie

16 Sty 2012, 19:45

Witam serdecznie,

Możecie mi pomóc, odnośnie takiej sprawy..... ...... Kupiłam auto tydzien temu w innym województwie, oc ważne do lipca b.r , przegląd aktualny również. Auto zakupione w komisie tzn, na fakturę Vat , czy to oznacza , że nie muszę zgłaszać tego do US?.

i czy musze przerejestrować auto na siebie i przepisać oc w ciągu 30 dni? czy mogę jezdzić do końca na formalnościach poprzedniego właścieciela??

a jeśli przerejestruje auto a nie przepisze ubezpieczenia oc, to czy ono bedzie dalej ważne ... Prawo jazdy mam dosłownie 2 tygodnie , a nie mam na dzien dzisiejszy funduszy na dopłate do oc ;( , gdyż poprzedni właściciel miał zniżki .

z góry dziękuje za odpowiedź : )
yahoo1991
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 15 01 2012
Auto: Fiat Bravo

16 Sty 2012, 23:05

yahoo1991 napisał(a): Auto zakupione w komisie tzn, na fakturę Vat , czy to oznacza , że nie muszę zgłaszać tego do US?.

Nie musisz odwiedzać US....
yahoo1991 napisał(a):i czy musze przerejestrować auto na siebie i przepisać oc w ciągu 30 dni?

Jest niby taki obowiazek ale.... :wink:
yahoo1991 napisał(a):czy mogę jezdzić do końca na formalnościach poprzedniego właścieciela??

Tak....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6169
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    ACC, BSW, LDW - systemy bezpieczeństwa na drodze
    Technologia coraz bardziej wspomaga kierowcę w zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Samochody rozpoznają znaki i ostrzegają o przekroczeniu dozwolonej prędkości, informują o obecności pojazdów w martwym polu a nawet ...