Rejestracja pojazdu ze Szwajcari - 8msc w Polsce

Rejestracja pojazdu ze Szwajcari - 8msc w Polsce

13 Gru 2014, 11:14

Witam, mam pytanie kupiłem samochód sprowadzony ze Szwajcarjii około 8 miesięcy temu i teraz dopiero chce go zarejestrować, i tu mam pytanie jeżeli mineło już te 8 miesięcy od kiedy samochod jest w Polsce to czy nie będe miał jakiś problemów lub ewentualnych dodadtkowych kosztów.

Cło opłacone oraz tłumaczenie dokumentów mam już zrobione, jakie kolejne kroki mnie czekają ?

Dziekuje za szybką odpowiedź
Pozdrawiam
maczdrxx
Obserwowany

Auto: audi a3

Re: Rejestracja pojazdu ze Szwajcari - 8msc w Polsce

14 Gru 2014, 13:43

maczdrxx napisał(a):Cło opłacone oraz tłumaczenie dokumentów mam już zrobione, jakie kolejne kroki mnie czekają ?

1/Recykling-na siebie jezeli Ty to sprowadziłeś lub na osobe która ten samochod sprowadziła..
2/Przegląd techniczny przed I rej.w kraju
3/US
4/WK...
Mysle ze to chyba wszystko...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gniazdo, wtyczka OBDII - opis pinów Gniazdo, wtyczka OBDII - opis pinów
    Co to jest gniazdo OBDII i co oznaczają poszczególne piny? OBDII to skrót od angielskiego terminu On-Board Diagnostic level 2. Jest to standard obowiązujący w samochodach i pozwalający na podłączenie urządzenia ...
    Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe
    Toyota wprowadzi na rynek nowe silniki, przekładnie i udoskonalone napędy hybrydowe, opracowane w technologii Toyota New Global Architecture, które zapewnią większą moc, wyraźnie lepsze osiągi i dynamikę jednostek ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005