Rejestracja pojazdu ze Szwajcari - 8msc w Polsce

Rejestracja pojazdu ze Szwajcari - 8msc w Polsce

13 Gru 2014, 12:14

Witam, mam pytanie kupiłem samochód sprowadzony ze Szwajcarjii około 8 miesięcy temu i teraz dopiero chce go zarejestrować, i tu mam pytanie jeżeli mineło już te 8 miesięcy od kiedy samochod jest w Polsce to czy nie będe miał jakiś problemów lub ewentualnych dodadtkowych kosztów.

Cło opłacone oraz tłumaczenie dokumentów mam już zrobione, jakie kolejne kroki mnie czekają ?

Dziekuje za szybką odpowiedź
Pozdrawiam
maczdrxx
Obserwowany

Auto: audi a3

Re: Rejestracja pojazdu ze Szwajcari - 8msc w Polsce

14 Gru 2014, 14:43

maczdrxx napisał(a):Cło opłacone oraz tłumaczenie dokumentów mam już zrobione, jakie kolejne kroki mnie czekają ?

1/Recykling-na siebie jezeli Ty to sprowadziłeś lub na osobe która ten samochod sprowadziła..
2/Przegląd techniczny przed I rej.w kraju
3/US
4/WK...
Mysle ze to chyba wszystko...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Crown 1955 rok Toyota Crown 1955 rok
    Średniej wielkości Crown to pierwszy samochód Toyoty sprzedawany w Stanach Zjednoczonych. Początkowo był oferowany pod marką Toyopet, jednak tamtejszym klientom oznaczenie nie przypadło do gustu i szybko zostało zmienione ...
    Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...

•