Rejestracja samochodu a zmiana miejsca zamieszkania

Rejestracja samochodu a zmiana miejsca zamieszkania

09 Mar 2008, 13:03

Witam wszystkich!!

Jestem nową osobą na forum, mam dość skomplikowany problem - mam nadzieję, że uzyskam tu pomoc. Zamierzam sprowadzić sobie samochód z Niemiec, wiem jakie musze miec dokumenty i mniej więcej jak to załatwić - problem tkwi w takiej kwestii że od 30 marca przeprowadzam się 400km od mojego miejsca zameldowania, samochód przywieziony zostałby 21 marca, później sa Święta wiec wiadomo że załatwianie formalności odpada i zostaje nam 4 dni. Ile czeka się na zaświadczenie z urzędu celnego i skarbowego, czy można te 2 urzędy "załatwić" w tym samym czasie czy jest jakaś kolejność, chodzi o to że później nie bede miała jak odebrać tych zaświadczeń - słyszałam że trzeba osobiście - no chyba że urzędy akceptują np. upoważnienie notarialne?

Z góry dziękuję za pomoc!!
Marti_white
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Polskie drogi należą do najbardziej niebezpiecznych w Europie Polskie drogi należą do najbardziej niebezpiecznych w Europie
    Doroczny raport Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Transportu wykazał, że w Polsce liczba osób, które w 2016 r. poniosły śmierć w wypadku drogowym w przeliczeniu na miliard przejechanych kilometrów, jest ...
    Nowe systemy bezpieczeństwa od Volvo Nowe systemy bezpieczeństwa od Volvo
    W pełni zautomatyzowana jazda w korku, ograniczenie kolizji na skrzyżowaniach oraz redukcja do zera kolizji z udziałem zwierząt – to najnowsze projekty w dziedzinie bezpieczeństwa, nad którymi pracuje Volvo. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      Jaguar