Rejestracja samochodu z silnikiem swusowowym

Rejestracja samochodu z silnikiem swusowowym

18 Mar 2010, 23:20

Mam zamiar kupic sobie citroena 2CV. Czy da rade go zarejestrowac????? Zaznaczam ze w nim jest silnik dwusow.
Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze juz tez musze.
RNI
Aktywny

Zdjęcia: 3
Miejscowość: RNI

Re: Rejestracja samochodu z silnikiem swusowowym

18 Mar 2010, 23:31

a dlaczego nie??

jeśli to import prywatny nie musi spełniać żadnych wymogów ekologicznych (norm euro) poza limitami dla tego właśnie samochodu,
jeśli samochód z polski tym bardziej,
ilość suwów silnika mnie ma najmniejszego znaczenia ;) ważny jest stan techniczny pojazdu
do tego ten samochód jest w zasadzie zabytkiem wiec żadnych norm nie musi spełniać :mrgreen: zastanów się czy nie chcesz go też zarejestrować jako zabytek :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...
    Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy
    Toyota ProAce będzie odpowiedzią koncernu na rosnące zapotrzebowanie rynku europejskiego na lekkie pojazdy użytkowe średnich rozmiarów. Nowy model będzie dostępny z możliwością wyboru dwóch długości i dwóch ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50