Rekord motocyklisty na autostradzie!

Re: Rekord motocyklisty na autostradzie!

31 Gru 2007, 02:02

frafel1 napisał(a):a ja chiałbym pojechac motocyklem 400 km/h po autostradzie i zobaczyć co to za uczucie ..... Tyle z mojej strony :) :) :)

Z ta predkoscia drog ktora ma metrow 50 wydaje sie jakby miala pol !
kasia_org
Nowicjusz

19 Lut 2008, 13:20

280km to naprawde kamikaze. No ale coś mi się zdaje że polak dorwał motocykl w Anglii :P
Krzysiek182
Nowicjusz

10 Mar 2008, 22:46

moim zdaniem to nietylko kamikadze :D hehe dawcy nerek :P
bigboy
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11
Miejscowość: Ratowice

11 Mar 2008, 17:45

bigboy napisał(a):moim zdaniem to nietylko kamikadze :D hehe dawcy nerek :P

Powiedz to motocykliście w oczy ... Gwarantuję obicie ... pysia.
Bo drogi moherowy kierowco, trzeba odpowiadać za słowa.
Bo wypadki nie są zazwyczaj śmieszne.
Bo biker nie jest chroniony warstwą blachy i na własnej skórze odczuwa skutki swoich błędów i niestety, błędów ślepych nieudaczników w puszkach. I niestety ta druga opcja zdarza się znacznie częściej.

A przy okazji ... to nie motocyklista rozbił się na Puławskiej jadąc 200 w mieście.
Robię mniej więcej równo, po 20tys.km rocznie samochodem i motocyklem i uważam że to kierowcy samochodów mają więcej za skórą ... fakt, jest ich o wiele więcej.
Klub Anonimowych Piratów Drogowych KAPD
Zbycho
Nowicjusz

Miejscowość: Siedlce

11 Mar 2008, 17:51

Poza tym motocyklista najczęściej zabija siebie a kierowca samochodu...
Susza tłumi, zagłusza, wywija i o dno wali... Zachwiany... Zachwiany...
SuperFly
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: brać hajs?

11 Mar 2008, 20:08

Można spekulować między motocyklistami, kierowcami osobówek, ale co by nie powiedzieć wszyscy popełniają błędy..
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie śpij za kierownicą podczas jazdy! Nie śpij za kierownicą podczas jazdy!
    Zmęczenie to prawdopodobnie najbardziej bagatelizowany czynnik wśród przyczyn wypadków drogowych, ponieważ jego rzeczywisty udział jest trudny do zmierzenia. Szacuje się, że zmęczenie ma wpływ na nawet 30% wypadków ...
    Testy wodorowej Toyoty Mirai w Chinach Testy wodorowej Toyoty Mirai w Chinach
    Toyota rozpocznie testy wodorowego sedana Mirai w Chinach. Firma sprawdzi możliwości adaptacji tej technologii w Państwie Środka. Jednocześnie japońska firma zadeklarowała, że wybuduje stację tankowania wodoru w swoim chińskim ...

• Re: Rekord motocyklisty na autostradzie!

11 Mar 2008, 23:20

Zbycho napisał(a):Bo biker nie jest chroniony warstwą blachy i na własnej skórze odczuwa skutki swoich błędów i niestety, błędów ślepych nieudaczników w puszkach. I niestety ta druga opcja zdarza się znacznie częściej.

Nie spoko. To kierowcy samochodów jeżdżą jak ciapy, a motocykliści, to super wytrawni kierowcy. Zabije się taki, a koledzy mają pretensję, że mu osobówka wyjechała. Nie no, pewnie, korek na 3 km, a motocyklista wyprzedza wszystkich 120 km/h, bo jest szybszy i mniejszy to się zmieści. Ktoś z przodu chce się wysunąć deko, żeby zobaczyć lepiej ile tego korka jeszcze jest. W mnóstwie reflektorów za sobą musiałbym się spodziewać tego motocyklisty, żeby nie doszło do wypadku.
    Ale przecież to on wyjechał i to jego wina, a nie zapierdalającego motora.

Sam miałem kiedyś taką sytuację. Wyjeżdżałem na drogę, oczywiście z podorządkowanej. Po lewej nic nie jechało, po prawej jakieś dwa światła obok siebie, tak daleko ode mnie, że w przypadku gdyby to był samochód zdążyłbym wyjechać, wysiąść z auta, zrobić 10 przysiadów, poklepać się po tyłku i odjechać. Ale to były dwa jadące obok siebie motory. Ledwo wyjechałem i zjechałem do prawej, a ci gwizdnęli mi tak, że myślałem, że mi lusterka urwie. W razie wypadku, to oczywiście ja byłbym mordercą i zawalidrogą, a nie ci super-rajdowcy.

Powiem tak. Nie bronię ludziom jeździć jak wariaci, ale do cholery (!) zapierdalasz 200 km/h, to chociaż później (jak wyjedziesz obronną ręką) nie pierdziel, że nie Twoja wina! Łatwo na kogoś zrzucić winę!

A przy okazji ... to nie motocyklista rozbił się na Puławskiej jadąc 200 w mieście.
    Robię mniej więcej równo, po 20tys.km rocznie samochodem i motocyklem i uważam że to kierowcy samochodów mają więcej za skórą ... fakt, jest ich o wiele więcej.

Ta... . Ilu jest kierowców samochodów, a ile motocyklistów... .
    Dishman
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

12 Mar 2008, 14:20

A wy ile jechaliście najwięcej?? Jeśli ktoś ma wogóle motocykl..
    Chomik90
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Łowicz
    Prawo jazdy od: 26 06 2008
    Auto: BMW
    Silnik: 2.0 d 136km
    Paliwo: Diesel
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 1999

• Warto przeczytać