Renaul Laguna 1 Linka sprzęgła

Renaul Laguna 1 Linka sprzęgła

02 Kwi 2018, 16:37

Witam mam małe pytanko.

Posiadam Renault Lagune 1 z 94.r :) w gazie. Silnik 1.8.

Zerwała mi sie linka sprzęgła, wyciągnąłem już stara mam zamiar kupić jutro nowa i uporać sie z tym sam. :)

Otóż pytanie do Was, czy widoczne na zdjęciu ustawienie jest prawidłowe?

Wydaje mi sie że nie ale chciałbym zapytać o to Was, zrobiłem zdjecie od razu po zerwaniu (tak była ustawiona przed urwaniem).

Co o tym myślicie :)?

Ps. Najlepiej jakby ktoś zdjecie podesłał jak ma to wyglądać. Byłbym wdzięczny :)
Zastanawia mnie po co jest ten duzy odważnik ?
staruszek123
Obserwowany

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 17 07 2015
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Renault Laguna
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uważajmy na rowerzystów bo to jeszcze nie koniec sezonu Uważajmy na rowerzystów bo to jeszcze nie koniec sezonu
    Wrzesień zaskoczył w tym roku wysokimi temperaturami i wszystko wskazuje na to, że utrzymają się one do końca miesiąca. To dobra informacja dla rowerzystów, dla których oznacza to dłuższy sezon rowerowy. Kierowcy ...
    Jak zachować się na śliskiej nawierzchni, wyjść z poślizgu i hamować? Jak zachować się na śliskiej nawierzchni, wyjść z poślizgu i hamować?
    W warunkach zimowych, kiedy droga hamowania przy 80 km/h wynosi prawie o 1/3 więcej niż na suchej nawierzchni, umiejętności kierowców przechodzą poważny sprawdzian. Kiedy pojawia się śnieg niskie temperatury, trzeba ...

•  
    • Nissan 370Z
      Hypermiler - Felix Egolf, Mitsubishi Space Star
      Lexus IS 250 F Sport, bok
      Ferrari FF z napędem na 4 koła