Renault Clio 2 NIE ODPALA

Renault Clio 2 NIE ODPALA

04 Sty 2019, 13:35

Mam problem z moim autem- Renault Clio 2, 1.2 benzyna , rocznik 2006.
Mianowicie samochód nie odpala. Przez tydzień nie był uruchamiany, więc wymieniłem akumulator, niestety to nie to. Pompa paliwowa działa, jest iskra. Samochód po przeglądzie u mechanika zostal podpięty do komputera, problem był z podawaniem paliwa, pompa działa ale coś jednak jest nie tak,bo nie dochodzi paliwo. Kabelki wszystkie posprawdzane i są ok. Mechanik zadzwonil z informacja, żeby oddać samochod do elektryka,bo to raczej problem komputera. Czy ktoś może zna rozwiązanie sprawy,miał podobnie? Czy komputer może być rozwiązaniem sprawy?
renoclio
Obserwowany

Re: Renault Clio 2 NIE ODPALA

06 Sty 2019, 12:26

renoclio napisał(a):problem był z podawaniem paliwa, pompa działa ale coś jednak jest nie tak,bo nie dochodzi paliwo
Czy to zostało rozwiązane?

Rozrusznik kręci, a silnik nawet nie próbuje załapać?
Masz jakieś dodatkowe blokady antykradzieżowe? (spotkałem się kiedyś z zaworkiem na przewodzie zasilania paliwa który przez blokował podawanie paliwa i to była jakaś samoróbka, zwalniało się ją jakimś ukrytym przyciskiem)
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    Bezpieczne podróże na rodzinne wakacje Bezpieczne podróże na rodzinne wakacje
    Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim czas wakacyjnych wyjazdów z rodziną. Wielogodzinna podróż samochodem może być trudna zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Co można zrobić, żeby ...

•