Renault Clio I nie mogę w ogóle włączyć świateł

Renault Clio I nie mogę w ogóle włączyć świateł

11 Paź 2010, 10:09

Witam mam taki probłem. Mianowicie nie mogę w ogóle włączyć świateł (pozycyjnych, drogowych) ponieważ w ogóle nie mogę przekręcić tego drążka który za to odpowiada. Tak jakby się zablokował.. wczoraj w czasie jazdy zauważyłem, że tak samo mi się zablokował, ale wtedy miałem światła włączone i nie mogłem ich wyłączyć. po kilku próbach przy bezpiecznikach udało mi się ten drążek przekręcić po prostu "na siłę". Ale dzisiaj to nie skutkuje i nie chcę niczego popsuć, a bez świateł nie jest dobrze jeździć...
Z góry dziękuję za pomoc
terefere
Nowicjusz

Miejscowość: Zach-pom

Re: Renault Clio I nie mogę w ogóle włączyć świateł

11 Paź 2010, 15:58

terefere napisał(a):Witam mam taki probłem. Mianowicie nie mogę w ogóle włączyć świateł (pozycyjnych, drogowych) ponieważ w ogóle nie mogę przekręcić tego drążka który za to odpowiada. Tak jakby się zablokował.. wczoraj w czasie jazdy zauważyłem, że tak samo mi się zablokował, ale wtedy miałem światła włączone i nie mogłem ich wyłączyć. po kilku próbach przy bezpiecznikach udało mi się ten drążek przekręcić po prostu "na siłę". Ale dzisiaj to nie skutkuje i nie chcę niczego popsuć, a bez świateł nie jest dobrze jeździć...
Z góry dziękuję za pomoc

Witam Nie ma co medytowac Przelacznik do wymiany
Odkodowanie radii samoch email:stanislawgoclon@o2.pl tel 509674475 GG 6005324
elektron1234
Aktywny

Miejscowość: Rzeszow

Re: Renault Clio I nie mogę w ogóle włączyć świateł

11 Paź 2010, 17:16

No byłem już u mechanika i przełącznik wymieniony, ale dziękuję za chęć pomocy :)
terefere
Nowicjusz

Miejscowość: Zach-pom
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok
    Układ wydechowy o zmiennej długości to domena samochodów sportowych i aut o wysokich osiągach, choć zdarza się, że pojawia się on w sedanach, w których klekot Diesla nie licuje ze sportowym wizerunkiem producenta. ...
    Co oznacza dla kierowcy znak STOP? Co oznacza dla kierowcy znak STOP?
    Znak STOP oznacza zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez wcześniejszego zatrzymania się. Zwykle jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny. Według badań tylko 50% kierowców całkowicie ...

•