Renault Clio I nie mogę w ogóle włączyć świateł

Renault Clio I nie mogę w ogóle włączyć świateł

11 Paź 2010, 09:09

Witam mam taki probłem. Mianowicie nie mogę w ogóle włączyć świateł (pozycyjnych, drogowych) ponieważ w ogóle nie mogę przekręcić tego drążka który za to odpowiada. Tak jakby się zablokował.. wczoraj w czasie jazdy zauważyłem, że tak samo mi się zablokował, ale wtedy miałem światła włączone i nie mogłem ich wyłączyć. po kilku próbach przy bezpiecznikach udało mi się ten drążek przekręcić po prostu "na siłę". Ale dzisiaj to nie skutkuje i nie chcę niczego popsuć, a bez świateł nie jest dobrze jeździć...
Z góry dziękuję za pomoc
terefere
Nowicjusz

Miejscowość: Zach-pom

Re: Renault Clio I nie mogę w ogóle włączyć świateł

11 Paź 2010, 14:58

terefere napisał(a):Witam mam taki probłem. Mianowicie nie mogę w ogóle włączyć świateł (pozycyjnych, drogowych) ponieważ w ogóle nie mogę przekręcić tego drążka który za to odpowiada. Tak jakby się zablokował.. wczoraj w czasie jazdy zauważyłem, że tak samo mi się zablokował, ale wtedy miałem światła włączone i nie mogłem ich wyłączyć. po kilku próbach przy bezpiecznikach udało mi się ten drążek przekręcić po prostu "na siłę". Ale dzisiaj to nie skutkuje i nie chcę niczego popsuć, a bez świateł nie jest dobrze jeździć...
Z góry dziękuję za pomoc

Witam Nie ma co medytowac Przelacznik do wymiany
Odkodowanie radii samoch email:stanislawgoclon@o2.pl tel 509674475 GG 6005324
elektron1234
Aktywny

Miejscowość: Rzeszow

Re: Renault Clio I nie mogę w ogóle włączyć świateł

11 Paź 2010, 16:16

No byłem już u mechanika i przełącznik wymieniony, ale dziękuję za chęć pomocy :)
terefere
Nowicjusz

Miejscowość: Zach-pom
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Top Safety Pick+ 2013 dla Mitsubishi ASX 2013 Top Safety Pick+ 2013 dla Mitsubishi ASX 2013
    Północnoamerykański oddział MMC – firma Mitsubishi Motors North America (MMNA) z prawdziwą satysfakcją poinformowała, że najpopularniejszy model w ofercie firmy – kompaktowy crossover Mitsubishi ASX 2013 ...
    A2, że bezpiecznie! - program poprawy bezpieczeństwa A2, że bezpiecznie! - program poprawy bezpieczeństwa
    SZKOŁA AUTO SKODA wspiera społeczno-edukacyjny program poprawy bezpieczeństwa na autostradach "A2, że bezpiecznie! ". Program stanowi inicjatywę Autostrady Wielkopolskiej, a jego celem jest propagowanie wiedzy na temat zasad ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light