Renault Espace gaśnie na gazie

24 Paź 2008, 20:05

Witam. Mam problem związku z samochodem Renaut Espace 2.2 - 1992 rok.
Na rozgrzanym silniku , jadąc na gazie , przy każdym wyrzuceniu na luz - gaśnie . Nawet przy naduszeniu sprzęgła , też gaśnie , jadąc na benzynie , nie ma takiego problemu .

Proszę o szybką odpowiedz

Nie wiem czy to jest dobry dział ponieważ jestem nowy na forum , jeżeli jest to zły dział to proszę administratora o przeniesienie.
Prywatnie
Damiss
Nowicjusz
 
Posty: 4

24 Paź 2008, 20:06

Zasadnicza sprawa jest taka że samochodu na gazie nie wrzuca się na luz podczas jazdy
autolucas
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 134
Miejscowość: Płock

24 Paź 2008, 20:09

autolucas napisał(a):Zasadnicza sprawa jest taka że samochodu na gazie nie wrzuca się na luz podczas jazdy


chodzi mi o skrzyżowanie że przed skrzyżowaniem jak się przytrzyma sprzęgło na biegu , też gaśnie , nie wiem czy dobrze tłumacze , ale wrazi czego to proszę pytać
Prywatnie
Damiss
Nowicjusz
 
Posty: 4

24 Paź 2008, 20:15

a czy coś po za gaśnięciem samochodu się jeszcze dzieje?nie strzela?jak świece i przewody?jaka instalacja?
autolucas
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 134
Miejscowość: Płock

24 Paź 2008, 20:17

nie , a coś obiło mi się o uszy że to może być silniczek krokowy.
Prywatnie
Damiss
Nowicjusz
 
Posty: 4

24 Paź 2008, 20:19

Kolego autolucas - piszesz bzdury.Dlaczego niby samochodu na zasilaniu gazowym nie wrzuca się na luz?A co zrobić jak się dojeżdża do skrzyżowania i jest czerwone światło i trzeba się zatrzmać?Albo jak jest korek?Lub chociażby jak już się podjedzie pod dom i trzeba wysiąść?To co wtedy?Chyba nie napiszesz,że trzeba przełżczyć na benzynę? :)
Co do usterki - musisz zrobić przegląd instalacji gazowej.Przyczyną może być zła dawka gazu na wolnych obrotach,może być zapchany filtr gazu,albo coś jeszcze.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak wybrać opony zimowe?
    Często się śmiejemy, że zima potrafi i w styczniu zaskoczyć drogowców, ale po pierwszych opadach śniegu często okazuje się, że najbardziej to są zaskoczeni kierowcy, którzy jeszcze nie zmienili opon na zimowe. ...