Renault Espace IV 2006/2007 Diesel bez DPF

Renault Espace IV 2006/2007 Diesel bez DPF

08 Wrz 2019, 21:44

Sprzedam używane ale zadbane Renault Espace IV w kolorze srebrnym.
Pierwsza rejestracja styczeń 2007, wariant poliftowy.

Auto kupione w Polsce - jestem 4 właścicielem (dwóch pierwszych to leasing dla UM w Koszalinie) nie ma problemu ze znalezieniem historii w ASO.

Przebieg od zakupu wprowadzany na przeglądach, bez kręcenia. Auto można sprawdzać miernikiem lakieru oraz na dowolnej stacji diagnostycznej.

Zarejestrowane na 7 osób i co ważne ma 7 foteli (dodatkowe fotele to ok 1000zł/szt). Tapicerka skórzana - mimo wieku dobrze się prezentuje i jest wygodna.

Posiada legalny, wpisany w dowód hak - zamontowałem go dopiero ja do celów prywatnych (wyjazdy, przyczepka).

W środku poszukiwany i trwały silnik DCI 2.0 96kW/130KM na łańcuszku rozrządu. Model firmowo, legalnie BEZ DPF - nie ma się co zatykać ;-) Zapewnia niskie spalanie - przy lokalnych drogach w naszym terenie poniżej 7 litrów.

Lakier, wyposażenie - wszystko OK. Przeglądy i naprawy robione na bieżąco w małym serwisie na Złotych Łanach (do potwierdzenia). W tym roku zrobione: ręczny, nowe hamulce przód/tył (klocki, tarcze, zaciski), świeży olej, wszystkie filtry nowe.

Dwa komplety opon zima/lato na felgach.

Wyposażenie:
- fotele w pełnej skórze - 5szt i 2szt w pół-skórze (pasują do siebie);
- klimatyzacja/klimatronic pełen automat, strefowa, napełniona, sprawna;
- żaluzje/kurtyny na szyby (cały tył) - super sprawa przy dzieciach;
- elektryczne szyby przód/tył;
- elektryczny hamulec ręczny (sam się włącza i wyłącza);
- firmowe radio CD z pilotem na kierownicy - świetna jakość dźwięku;
- zestaw głośnomówiący nokia Blue tooth - stary ale daje radę.

Zauważone wady:
- do naprawy/sprawdzenia silniczek regulacji kąta świateł prawy przód (światła ustawione prawidłowo, nie przeszkadza);
- drobne mankamenty lakiernicze (na zdjęciach) - nic wielkiego, mnie nie przeszkadza, ale dla idealistów do poprawy;
- do wymiany ograniczniki otwierania drzwi (mam części ale brakuje czasu na wymianę);
- do zamontowania uszczelki szyby przedniej (dodaję uszczelki i klej).

Potrzebujesz dodatkowe zdjęcia - daj znać prześlę lub dodam.

https://www.olx.pl/oferta/renault-espac ... z6H8R.html
Pavelkuss
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 03 1924
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Suzuki Swift II

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota RAV4 Hybrid zdobywa 5 gwiazdek w ADAC Ecotest Toyota RAV4 Hybrid zdobywa 5 gwiazdek w ADAC Ecotest
    Toyota RAV4 Hybrid udowodniła, że SUV może być ekonomicznym autem, zdobywając w tegorocznym teście ADAC Ecotest 5 gwiazdek i 78 na 100 punktów za niskie zużycie paliwa i niewielką emisję CO2 oraz szkodliwych substancji. ...
    Jak przygotować się do jazdy? Jak przygotować się do jazdy?
    Najbardziej tragiczne zdarzenia na drodze to te ze skutkiem śmiertelnym, jednak nawet kiedy wszyscy uczestnicy wypadku przeżyją, jego następstwa mogą odczuwać do końca życia. Najnowsze badania wykazały, że urazy głowy, rdzenia ...

•