Renault Kangoo - Czy warto kupić?

Renault Kangoo - Czy warto kupić?

28 Sty 2009, 23:31

Witam forumowiczów!

Mam "na oku" Renault Kangoo,ogólnie auto jest o.k., ale sprawdzając przebieg i książke serwisową w autoryzowanej stacji dowiedziałem się, że w Lipcu b.r. była m.in. wymiana uszczelki pod głowicą wraz z jej planowaniem-oczywiście w tym serwisie. Ponieważ mało się na tym znam, dlatego pytam czy wziąć to auto czy może odpuścić bo może silnik dostał w d...e i poszła uszczelka?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!
michoo77
Nowicjusz

Re: Renault Kangoo - Czy warto kupić?

29 Sty 2009, 21:23

Obecnie nie jestem przekonany do francuskich samochodów. Mam Peugeota i jest to auto dość awaryjne jednakże nie wiem jak to wygląda w przypadku Renault. Zobacz ile kosztują części do takiego auta, sprawdź u zaufanego mechanika stan techniczny pojazdu i silnika. Możliwe ze silnik nie "oberwał" aż tak wiele z przyczyny tej uszczelki. Jak już mówiłem powinieneś udać się do na prawdę zaufanego mechanika, który rzetelnie przejrzy i oceni stan mechaniczny auta :)
Osobiście z doświadczenia odradzam francuskie samochody. Być może po prostu trafiłem na "felerny" egzemplarz swojego Peugeota, jednakże mam już uraz do tych aut i więcej nie kupię samochodu z kraju słynącego z szampana i serów pleśniowych.
Postaraj się poszukać opinii osób, które posiadają takie auto. Te osoby będą zapewne dużo wiedzieć o takim samochodzie i pewnie i rzetelnie odpowiedzą na pytanie : "Kupić czy odpuścić?" 8)
Boss
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Włocławek

Re: Renault Kangoo - Czy warto kupić?

03 Lut 2009, 16:38

Kolego miałem! do 170tyś super ale jeden wyjazd w góry tylko we dwoje bez obciązeń, i tak się zmęczył ze jak wróciłem to już tylko pod górkę , najpierw uszczelka potem pasek rozrządu itd... kosztował mnie majątek zanim go sprzedałem. Pozatym chciałem ci powiedzieć że Francuzy to njadroższe samochody do napraw, oczywiście nie można im nic ująć w komforcie. Ja mam teraz też problem bo chcę kupić inny samochód i nie wiem co? ale skłaniam się ku VW CADDY.
arti7878
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

ALPINE A450 ALPINE A450
    Będąca bezpośrednim następcą modeli Alpine z okresu "niebieskiego", Alpine A450 nie musi już walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej wyścigu 24H Le Mans. Jej nazwa jest nawiązaniem do dorobku modeli A441, A442 ...
    Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...

•  
    • Wypadek autobusu z dziećmi
      Dawid Sanecki - Renault Megane Coupe, 2
      GER 4x4 offroad
      Master Truck