Renault Koleos

02 Mar 2016, 16:33

Witam,

Znalazłam takie ogłoszenie, autka po kolizji:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

W piątek jadę obejrzeć ze znajomym blacharzem/mechanikiem, żeby wycenił ile będzie kosztowała robocizna. Doradźcie proszę na co jeszcze zwrócić uwagę. Szukałam w necie opinii o sprzedającym ale niestety nic nie udało mi się ustalić.

Z góry dziękuje za pomoc :)
Natasiak
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 07 12 2009
Auto: Zmieniam

02 Mar 2016, 20:28

Sprawdzałaś VIN - zadzwoń do salonu renault bez problemu podadzą info jak auto było serwisowane.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1249
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

02 Mar 2016, 20:38

Dziękuję za odpowiedź. VIN będę miała jutro (dzisiaj kiedy dzwoniłam Pan juz nie był w firmie). Czy jeszcze na coś powinnam zwrócić uwagę? Może to głupie pytanie ale pierwszy samochód kupiłam od wujka i kompletnie nie mam doswiadczenia.
Natasiak
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 07 12 2009
Auto: Zmieniam

02 Mar 2016, 22:21

Sprawdzania aut nie da się nauczyć w kilku zdaniach :)
Albo ktoś umie to robić albo nie :) my zajmujemy się tym profesjonalnie - ciężko nauczyć się exela pisząc o zasadach jego funkcjonowania w kilku zdaniach.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1249
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

02 Mar 2016, 22:57

Rozumiem... i bardzo dziękuję za odpowiedź. Od strony 'technicznej' pokładam wielkie nadzieje w mechaniku który pojedzie ze mną. Musze przyznać, że jednak liczyłam na garść dobrych rad/ punktów na które powinnam zwrócić uwagę a które nie przyjdą mi do głowy jako kompletnemu laikowi ☺ Mam na myśli wskazówkę typu, że w Excelu można prócz wpisywania cyferek używać funkcji lub robić tabele przestawne. Nie spodziewałam się nauki pisania makr w VBA. ☺
Natasiak
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 07 12 2009
Auto: Zmieniam

02 Mar 2016, 23:06

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie lektura google np.
na co zwrócić uwagę przy zakupie auta używanego itp.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1249
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    GT86 w specjalnej wersji Black Limited
    Był rok 1986. W radiu leciało Europe i utwór The Final Countdown, a w Azji z fabryk wyjeżdżały kolejne egzemplarze Toyoty AE86 Sprinter Trueno GT Apex w limitowanej wersji Black Limited. W hołdzie temu modelowi japoński ...

03 Mar 2016, 11:14

Mam VIN. Czy można go sprawdzić tylko dzwoniąc do salonu czy wygenerować jakiś raport przez internet?
Natasiak
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 07 12 2009
Auto: Zmieniam