Renault Laguna II Problem po myciu silnika

Renault Laguna II Problem po myciu silnika

23 Wrz 2010, 21:41

Witam serdecznie
od niedawna jestem wlascicielem Lagunki.
Wczoraj postanowilem ze znajomym pojechac na myjnie samoobsługową umyc silnik.
Przyjechalismy z silnika byly zdjete te wrzystkie obudowy platikowe zalozona byla tylko i wylacznie ta od bezpieczników.Umylismy silnik cieplą wodą, po skonczeniu odpalilismy i zaczely sie problemy to dzialal na 3 cylindrach to na 2 spadaly nonstop obroty ledwo co jechal.
Rozebralismy wczoraj kolektor tam gdzie swiece bylo troche wody wysuszylem to zostawilem otwarte na cala noc po poludniu wrzystko zebralem i udalem sie przejechac.Jednak samochod slabo odpala wrzystko klekocze zachowuje sie jak stary diesel po przejsciach ledwo co jedzie non stop gasnie wogole niemam mocy.Jak myslicie co sie stalo co sprawdzic ? Silnik podczas mycia byl goracy.Czego to moze byc wina bardzo prosze o pomoc jest to laguna ii 2.0 Benzyna Anglik.
Pozdrawiam!
kjaabd
Nowicjusz

Miejscowość: W-wa

Re: Renault Laguna II Problem po myciu silnika

05 Gru 2010, 15:20

Miałem podobny problem z Oplem Corsa... Na myjce zalali mi silnik ... Odpal samochód trzymaj go na polgazie przez 30 min ... Wtedy on sie grzeje i powinno byc git :) :cool:
kampos92
Nowicjusz

Miejscowość: Czarnków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Minęło 40 lat Malucha - Fiat 126p Minęło 40 lat Malucha - Fiat 126p
    Pierwsze egzemplarze Fiata 126p popularnego Malucha zmontowano 6 czerwca 1973 roku w zakładach dawnej Fabryki Samochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej, z oryginalnych włoskich części, gdyż wcześniej, od 1972 roku ...
    Poradnik kupującego #1 - Lexus IS XE10 mk1 (1999-2005) Poradnik kupującego #1 - Lexus IS XE10 mk1 (1999-2005)
    Geneza Lexus IS pierwszej generacji dostępny był początkowo jedynie jako sedan z dwulitrowym silnikiem. W 2001 roku do oferty wprowadzono wersję kombi o nazwie SportCross oraz wersję IS 300 z legendarnym silnikiem 2JZ. Modernizacje: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      Jaguar