Renault laguna vs opel vectra

renault laguna vs opel vectra

27 Sie 2010, 17:59

Chce kupic samochód w kwocie ok 7 tys i zastanawiam sie nad tymi dwoma.
Obecnie jeżdżę samochodem rodziców vectra b z 96r i bardzo podoba mi sie ten samochód lecz bierze go ruda... i tego sie obawiam z drugiej strony laguna też sie mi podoba ale nie wiem jak sie ona spisuje, jak z jej awaryjnościa.
Samochód bedzie mi potrzebny na dojazd do szkoły i czasem na dłuższe wyjazdy ogólnie ok 25 tys km rocznie. Silnik minimum te 115KM czyli vectra 1.8 a lagunka 2.0, prawdopodobnie w gazie.
Co byście mi doradzili? który z nich bedzie lepszy?

[ Dodano: 30 Sierpień 2010, 19:08 ]
Może mi ktoś pomoże i doradzi?

[ Dodano: 1 Październik 2010, 08:06 ]
Jednak zdecydowałem sie na Lagune
pomożecie we wstępnej ocene tego samochodu?
[link wygasł]
Gwizdzu18
Nowicjusz

Miejscowość: Lipnica Mała

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood
    Wielokrotnie nagradzany Nissan LEAF pobił kolejne rekordy. Nissan LEAF ustanowił rekord na dystansie 1,6 km, jadąc tyłem. Nissan LEAF najszybszym samochodem na dystansie 1 mili na wstecznym. Rekord ustanowiony podczas Goodwood ...
    Poradnik kupującego #1 - Lexus IS XE10 mk1 (1999-2005) Poradnik kupującego #1 - Lexus IS XE10 mk1 (1999-2005)
    Geneza Lexus IS pierwszej generacji dostępny był początkowo jedynie jako sedan z dwulitrowym silnikiem. W 2001 roku do oferty wprowadzono wersję kombi o nazwie SportCross oraz wersję IS 300 z legendarnym silnikiem 2JZ. Modernizacje: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył