Renault LagunaII problem z odpalaniem

Renault LagunaII problem z odpalaniem

02 Sie 2010, 22:46

Witam posiadam Lagune 2, 3.0 v6 i zrobiłem głupi bład mianowicie miałem wyjety akumulator a chciałem zamknąc auto pilotem wiec podpiełem w tym celu kable z innego auta, w rezultacie pomyliłem bieguny czyli plus na minus minus na plus. rezultat taki że jak wkładam krte to w aucie automatyczie włacza sie rozrusznik i cały czas kreci silnikiem auto odpala a rozrusznik nadal kreci, gdy wcisne przycisk start/stop to gasnie dowiedziełem sie że za to jest odpowiedzialny "przekaznik rozrusznika" tylko niewiem gdzie on sie znajduje, wiec prosił bym bardzo o podpowiedz gdzie umieszczony jest ten przekaznik.
artur
nikilauda
Nowicjusz

Miejscowość: trzebnica

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Avensis silnik 2.0 D-4D Powerboost Toyota Avensis silnik 2.0 D-4D Powerboost
    Avensis 2.0 D-4D Powerboost rozwija moc 150 KM (o 26 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 350 Nm (w zakresie 1600-2800 obr./min., o 40 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Dzięki temu przyśpieszenie ...
    VW Jetta Hybrid - seryjna wersja w Los Angeles VW Jetta Hybrid - seryjna wersja w Los Angeles
    Volkswagen of America wprowadza na rynek jeden z najbardziej efektywnych samochodów na świecie: nową Jettę Hybrid. Za napęd odpowiedzialne jest oszczędne i przyjazne dla środowiska połączenie nowoczesnego silnika benzynowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI