Renault mam problem z lakierem

renault mam problem z lakierem

08 Kwi 2010, 09:00

Mam problem czym usunąć kropeczki farby podkładowej(zwykła którą się maluje pod farbe olejną) którą malowali statek i z wiatrem te drobne kropki się znalazły na lakierze. Doradzcie mi czym mógłbym to usunąć.
dziękuje
serek0401
Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszcz

Re: renault mam problem z lakierem

15 Kwi 2010, 22:37

powinno zejśc od benzyny ekstrakcyjnej a jak nie pomoze to spróbuj pasta lekko scierną tempo lub farecla g3
pszczolka maja
Początkujący

Miejscowość: Ciechanów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A5 Cabriolet otrzymało nowatorski składany dach od Webasto Audi A5 Cabriolet otrzymało nowatorski składany dach od Webasto
    Specjaliści Webasto we współpracy z Audi stworzyli składany dach do nowego, czteromiejscowego kabrioletu A5, opracowanego na bazie coupe. Miękki dach łączy wyrafinowaną technologię i zaawansowane materiały z emocjonalnym ...
    Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200 Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200
    Dwie firmy ze stanu Tennessee podjęły współpracę nad stworzeniem modelu Gibson/Nissan NV200 TM Compact Cargo, który został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009